20.000 TL'ye HP Victus Gaming 16 ‎68P42EA alınır mı?

Merhaba arkadaşlar 20.000 TL civarı oyun için laptop arıyorum.
Bunu buldum 8x2 RAM ile yükselteceğim.
80 watt ama Omen Gaming hub ile 95 watt değerine çıkıyormuş.
Isınma sorunu var deniyor. Alınır mı? Veya bu fiyat civarında daha iyisini önerir misiniz?
Merhabalar dostum aynı bilgisayarı çok ciddi düşünüyorum oncekı laptopumda ıslemcı 83 84 lerı pek gecmıyordu sıcaklık degerı konusunda korkuyorum nası degerlerın donersen cok yardımcı olursun

Merhaba arkadaşlar 20.000 TL civarı oyun için laptop arıyorum.
Bunu buldum 8x2 RAM ile yükselteceğim.
80 watt ama Omen Gaming hub ile 95 watt değerine çıkıyormuş.
Isınma sorunu var deniyor. Alınır mı? Veya bu fiyat civarında daha iyisini önerir misiniz?
ve kronıgı vs. varmı

Merhabalar dostum aynı bilgisayarı çok ciddi düşünüyorum oncekı laptopumda ıslemcı 83 84 lerı pek gecmıyordu sıcaklık degerı konusunda korkuyorum nası degerlerın donersen cok yardımcı olursun

ve kronıgı vs. varmı
Film izlerken siyah ve beyaz renklerde pixel bloklar oluyor. Yani filmde gece sahneleri biraz sinir bozuyor ama diğer renkler güzel gözüküyor. Oyun oynarken ise bazı arasahneler de aynı sorun var ama oyunları iyi oynatıyor. Ram 4x2 şeklinde 8x2 yapmanı öneririm. Sıcaklık için pil ayarlarını düzenlesen yeter. Youtubeden araştır.

ve kronıgı vs. varmı

Film izlerken siyah ve beyaz renklerde pixel bloklar oluyor. Yani filmde gece sahneleri biraz sinir bozuyor ama diğer renkler güzel gözüküyor. Oyun oynarken ise bazı arasahneler de aynı sorun var ama oyunları iyi oynatıyor. RAM 4x2 şeklinde 8x2 yapmanı öneririm. Sıcaklık için pil ayarlarını düzenlesen yeter. YouTube'dan araştır.

Kanka dedıgın şey moralimı bozdu. Nasıl bir blocklanma yanı duzelmıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı