20.000 TL'ye HP Victus Gaming 16 ‎68P42EA alınır mı?

Trtciemre1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 20.000 TL civarı oyun için laptop arıyorum.
Bunu buldum 8x2 RAM ile yükselteceğim.
80 watt ama Omen Gaming hub ile 95 watt değerine çıkıyormuş.
Isınma sorunu var deniyor. Alınır mı? Veya bu fiyat civarında daha iyisini önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldım memnunum. Güç yönetimi için ayar çek işlemci kullanımı yüzde 85 olsun ısınması da sıkıntı değil GTA 5'te fanlar eco modunda 110 FPS hikayeli giriyorum Online oyunda nasıl bilmem ama bayağı memnunum RAM 4 artı 4 şeklinde yani 16 yapmak için 4'ler çöp olacak.

Aldım memnunum. Güç yönetimi için ayar çek işlemci kullanımı yüzde 85 olsun ısınması da sıkıntı değil GTA 5'te fanlar eco modunda 110 FPS hikayeli giriyorum Online oyunda nasıl bilmem ama bayağı memnunum RAM 4 artı 4 şeklinde yani 16 yapmak için 4'ler çöp olacak.

RAM'lerin 2x4 olması çok saçma açıkçası, hiç hoşuma gitmedi. Sen yükselttin mi?

Hocam nasıl ayar çekebiliriz ısınma çok yüksek yardımcı olabilir misin

Banlanmaktan korktuğum için söylemeyeceğim ama İngilizce araştırmanı tavsiye ederim. "PCI Express moderate" yap. "Processor Boost mode" araştır ve HP gaming hub indirip fan ayarını eco moduna al

Geri
Yukarı