20.000 TL'ye kadar direksiyon seti önerisi

İlk başta belirttiğim gibi. Eğer tam anlamıyla kaliteli bir direksiyon arıyorsanız ve güncel olarak uzun süre direksiyon kullanacaksanız Thrustmaster kesinlikle öneriyorum. Ama sizin durumunuzda G29'u öneririm. G29 kendi çapında kaliteli ve iyi bir direksiyon.

Her türlü oyunda sorun çıkarmaz değil mi MudRunner'da falanda.

Sorun çıkartacağını düşünmüyorum. ETS 2, Forza horizon 4 oyunlarında denedim ben sadece ama diğer oyunlarda da sorun olmaz.

Tamamdır son olarak Thrustmaster'ın ne gibi büyük farkı var G29'dan. Neden bu kadar çok öneriliyor.
En başta sistemleri farklı. G29 dişli, Thrustmaster kayışlı sisteme sahip. Bana göre bu bile yeterli tercih etmek için. Thrustmaster mesela en düşük titreşimleri bile hissettiriyor. Diğer türlü teknik meseleler de vardır ama tam hakim değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En başta sistemleri farklı. G29 dişli, Thrustmaster kayışlı sisteme sahip. Bana göre bu bile yeterli tercih etmek için. Thrustmaster mesela en düşük titreşimleri bile hissettiriyor. Diğer türlü teknik meseleler de vardır ama tam hakim değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır yanıtlarınız için teşekkürler ben biraz daha araştırıp ikisi arasında seçim yapacağım.

Yani Thrustmaster'ı görmüştüm ama vitesi yok. Ayrıca 21 bin lira, öte yandan G29 vitesiyle beraber 13 bin lira. Bağımlısı olmadığım için thrustmastera o kadar para verilir mi diye düşünüyordum. G29'dan çok çok mu daha iyi.

Çok oynamayacağım diyorsan G29 yeter zaten. Bu paraya en iyisi bu ama. Kendim G29 kullanıyorum bana yetiyor.

Yani Thrustmaster'ı görmüştüm ama vitesi yok. Ayrıca 21 bin lira, öte yandan G29 vitesiyle beraber 13 bin lira. Bağımlısı olmadığım için thrustmastera o kadar para verilir mi diye düşünüyordum. G29'dan çok çok mu daha iyi.

G923 öneririm G29 fiyatına almıştım viteslisini.

Thrustmaster T300 RS GT öneririm yanına da USB viteslerden alın.

Geri
Yukarı