20.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
20000

KAPINO

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. En son 20000 TL olabilecek şekilde yeni bir Gaming dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum (oyun amaçlı) öncelikle en son bütçem budur. Bir yandan sıfır almayı tercih ediyorum. 2.el önermezseniz sevinirim dostlar.
Araştırmalarım neticesinde bu 2 bilgisayarı bulabildim. Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz? Ya da daha iyi bir seçenek varsa ona da bakabilirim.

1.Laptop
2.Laptop

Şimdiden teşekkür ediyorum 🙂

Bu da güzelmiş ama maalesef ki bütçemi aşıyor. Taksitli alacağımız için vadeyle biraz daha artacaktır. Şimdiden hayırlı olsun diyelim :)

Bunu öneririm RAM eklemesiyle.

Hocam Monster hakkında forum içerisinde de çok olumsuz yorumlar gördüm. Genelde kötü bir kasa ve ısınma sorunlarından dolayı Monster alınmaz diyorlar. O sebepten hiç bakmamıştım. Eğer bu seri iyiyse elbette düşünebilirim.

Bu da güzelmiş ama maalesef ki bütçemi aşıyor. Taksitli alacağımız için vadeyle biraz daha artacaktır. Şimdiden hayırlı olsun diyelim :)

Hocam Monster hakkında forum içerisinde de çok olumsuz yorumlar gördüm. Genelde kötü bir kasa ve ısınma sorunlarından dolayı Monster alınmaz diyorlar. O sebepten hiç bakmamıştım. Eğer bu seri iyiyse elbette düşünebilirim.

Bu modeli iyi hocam. Şikayet edilenler Clevo kasalar.

Asus Tuf GAMİNG F15 Fx506lh öneririm. Freedos alırsan 16.000 falan. Şuan ben kullanıyorum ve gayet memnunum.
O fiyat bandında FX506-** modellerinin hiç biri alınmaz dostum haberin olsun. En iyisi ya zabalance hocamın attığı Monster modeli veya üstteki bir diğer arkadaşın attığı HP'yi almak olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı