20.000 TL'ye kadar laptop tavsiyesi

Quertas

Kilopat
Yer
Bursa/Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Anadolu Üniversitesi Öğrencisi
Merhabalar, ben 20.000 TL'ye kadar laptop bakıyorum. Laptop ile oyun, iş ve gezinti yapacağım. Önerilere baktığımda genellikle HP Victus ve Acer Nitro modelleri öneriliyor. Farklı bir öneri veya saydığım modellerden hangisi neden alınmalı veya alınmamalı bilgi verebilir misiniz?

Merhaba, ben 20.000 TL'ye kadar laptop bakıyorum. Laptop ile oyun, iş ve gezinti yapacağım. Önerilere baktığımda genellikle HP Victus ve Acer Nitro modelleri öneriliyor. Farklı bir öneri veya saydığım modellerden hangisi neden alınmalı veya alınmamalı bilgi verebilir misiniz?

O bütçede bu model en matıklısı. Dahili olarak 2x4GB RAM ile geliyor bütçe olunca RAM'ler satılıp 2x16 GB RAM alındımı uzun bir süre götürür.

O bütçede bu model en matıklısı. Dahili olarak 2x4GB RAM ile geliyor bütçe olunca RAM'ler satılıp 2x16 GB RAM alındımı uzun bir süre götürür.
Hocam 2x4GB RAM çok sıkıntıymış yav. Keşke bari 1x8GB olsaymış :/

Çift kanal olması evet avantaj ama çok kısa vade için geçerli. 8x8GB alacağım ve elimdekileri satacağım falan filan. Açıkçası pek de uğraşmak istemedim ama daha iyi bir seçenek gelmezse mecbur buna yöneleceğim. Bugün veya yarın almayı düşünüyorum.

Siparişi bugün vermiş bulunmaktayım. Öneriniz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı