20.000 TL'ye kadar sistem tavsiyesi

20 bin lira bütçeyle 3060ti, parçalar tek tek indirimden kovalanabilirse 3070 sistem kurulur. Ayrıca 1. seçenekteki sistemin PSU'su bana hiç güven vermedi. Şahsen bu kadar para verip sistemimi böyle bir PSU'ya emanet etmezdim. 2 gün önce indirimden 3060ti'li sistemi 18.500'e aldım, beklemenizde fayda olacağını ve forumu iyi takip ettiğiniz taktirde çok daha iyi sistemler alabileceğinizi düşünüyorum. Tabii ki son karar sizindir.

20 bin lira bütçeyle 3060 Ti, parçalar tek tek indirimden kovalanabilirse 3070 sistem kurulur. Ayrıca 1. seçenekteki sistemin PSU'su bana hiç güven vermedi. Şahsen bu kadar para verip sistemimi böyle bir PSU'ya emanet etmezdim. 2 gün önce indirimden 3060 Ti'li sistemi 18.500'e aldım, beklemenizde fayda olacağını ve forumu iyi takip ettiğiniz taktirde çok daha iyi sistemler alabileceğinizi düşünüyorum. Tabii ki son karar sizindir.

Benim aklım çoğunlukla Sinerji'deki MSI'ye gitmişti ama çoğu kişi bana herk onu da 1. sistemi önerdi daha ÇO9k araştıracağım
sizce bu güzel mi değer mi?

Benim aklım çoğunlukla Sinerji'deki MSI'ye gitmişti ama çoğu kişi bana herk onu da 1. sistemi önerdi daha ÇO9k araştıracağım
sizce bu güzel mi değer mi?
Sistem pahalı. Bayram yaklaşıyor ve ayrıca 23 nisan geliyor. İndirimli sistemler çıkması çok muhtemel. Eğer aceleniz yoksa beklemenizi tavsiye ederim. Bu fiyatlara çok daha iyi sistemler gelecektir.

Sistem pahalı. Bayram yaklaşıyor ve ayrıca 23 Nisan geliyor. İndirimli sistemler çıkması çok muhtemel. Eğer aceleniz yoksa beklemenizi tavsiye ederim. Bu fiyatlara çok daha iyi sistemler gelecektir.

Acelem yok 23 Nisanı bekliyebilirim ama stoklar bitecek diye korkuyorum peki ilk aquarius mu daha iyi yoksa he 3 MSI mi aralarında bir kıyaslama yapmak istiyorum da.

@Kalemlik

tech.jpg

11199 tl

3650 tl

456 tl

1189 tl

979 tl

798 tl

671 tl

Toplam 18942 tl yapıyor. Parça bazında toplandığı zaman anlatmak istediğimi anlamışsınızdır umarım ve bu fiyatlar daha düşecek. Ayrıca bu sistem 3060ti ve ryzen 5 5600 içeriyor attıklarınızdan kat be kat üstün bir sistem.

11199 tl

3650 tl

456 tl

1189 tl

979 tl

798 tl

671 tl

Toplam 18942 tl yapıyor. Parça bazında toplandığı zaman anlatmak istediğimi anlamışsınızdır umarım ve bu fiyatlar daha düşecek. Ayrıca bu sistem 3060ti ve ryzen 5 5600 içeriyor attıklarınızdan kat be kat üstün bir sistem.
3070'de eklenebilir sisteme ama tek stok kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı