20.000 TL'ye kadar YBS ve oyun için Gaming laptop önerisi

Arada 2 bin TL fark var 28 Acer 4050 alacağına 30 verip 4060 bir kartlı laptop almak daha mantıklı.

Yinede karar senin hangisini beğeniyorsan onu al ben sadece avantajını söyledim.

Çok teşekkürler hepsi için, inceleyeceğim yalnız kafama bir şey takıldı neden Monster önermiyorsunuz? Abra A5 tavsiye etmez misiniz?

Abra...Abra serisinden pek memnun kalmıyorlar. Belki Tulpar olabilir ama o da sanırım bütçenin üstünde kalıyor. Bence bu bütçede en iyi modeller HP Victus ve Acer Nitro 5.

Sizce bu vergi indirimi olayını beklemeli miyim? Ne kadar faydalanabilirim?

Abra...Abra serisinden pek memnun kalmıyorlar. Belki Tulpar olabilir ama o da sanırım bütçenin üstünde kalıyor. Bence bu bütçede en iyi modeller HP Victus ve Acer Nitro 5.

Hocam sen olsan HP Victus mu alırdın Acer Nitro 5 mi?

Sizce bu vergi indirimi olayını beklemeli miyim? Ne kadar faydalanabilirim?

Hocam sen olsan HP Victus mu alırdın Acer Nitro 5 mi?
Vergi indirimi eğer iddia edildiği gibi sadece yerli ürünlerde geçerli olursa belki 4060 lı bir tulparı 29 bin lira gibi bir fiyata alabilirsin...

Vergi indirimi eğer iddia edildiği gibi sadece yerli ürünlerde geçerli olursa belki 4060'lı bir Tulpar'ı 29 bin lira gibi bir fiyata alabilirsin...

Ama Monster ve Casper var yani. İkisinden birini tercih edecek olursan Monster'ın daha iyi olduğu kanısındayım.

Vergi indirimi eğer iddia edildiği gibi sadece yerli ürünlerde geçerli olursa belki 4060'lı bir Tulpar'ı 29 bin lira gibi bir fiyata alabilirsin...

Ama Monster ve Casper var yani. İkisinden birini tercih edecek olursan Monster'ın daha iyi olduğu kanısındayım.

Hocam Almanya'dan getirtsem ne kadar ucuza gelir?

Hocam Almanya'dan getirtsem ne kadar ucuza gelir?
Hocam o kadarını bilemiyorum.Telefonlarda vergi %50 olduğundan çok farkediyor ama...Pc de nasıl olur bilemiyorum.

Bu arada az önce bi video izledim.Adam Monster'a benchmark test yapıyor.İşlemci 80'i geçmiyor.Ve adam: Isınmasının nedeni muhtemelen kötü termal macun kullanımından kaynaklı diyor.Linki şöyle bırakayım bi bakın isterseniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım bunu alacağım fiyatı da uygun geldi, siz ne dersiniz arkadaşlar?

@XKenshi

Yeni konular

Geri
Yukarı