20.000 TL'ye kamerası iyi olan telefon önerisi

Bütçe
20.000 civarı
POCO serisi Samsung s serisinden çok daha erken takılmaya ve kasmaya başlar.
POCO F5 kamerası 12K fiyatindaki A34 ile kapışıyor. S22'nin yanında vasat diyebilirsiniz.

Peki Xiaomi 12t içinde dedikleriniz aynı mı?
Veya herhangi bir başka marka öneriniz var mı yoksa Samsung dışında alınmaz mı?

Samsung dışında kamera için telefon yok bu bütçede.

Onun da kamerası S22 etmez ama POCO'ya göre daha iyi tabii ki.
Samsung dışında alınmaz çok iddialı bir cümle olur ama kamera içinse iPhone ve Huawei P serisi hariç doğru.

Onun da kamerası S22 etmez ama POCO'ya göre daha iyi tabii ki.
Samsung dışında alınmaz çok iddialı bir cümle olur ama kamera içinse iPhone ve Huawei p serisi hariç doğru.

S22 yorumlarına baktım şarjının kötü olduğu söyleniyor denildiği kadar hızlı biter mi? Kamers için Huawei demişsiniz o konuları takip etmiyorum ama bir ara Google hizmetlerinin kesildiği söylenmişti hâlâ devam etmekte mi?

S22 yorumlarına baktım şarjının kötü olduğu söyleniyor denildiği kadar hızlı biter mi? Kamers için Huawei demişsiniz o konuları takip etmiyorum ama bir ara Google hizmetlerinin kesildiği söylenmişti hâlâ devam etmekte mi?
Olmadı powerbank alırsınız hocam.Çok oyun oynayıp,telefonu elinden düşürmeyen birisiyseniz günde 1-2 kez şarja takma ihtiyacı hissedersiniz.Normal bir kullanıcıysanız hayli hayli yeter.Sırf pili kötü diye saçma sapan cihazlar önerenler var onlara kanmayın yeterli.

Apple telefonların yazılımı karışık geliyor ayrıca eski modellerini veya 2. el almak istemediğimden Apple pek sevmiyorum. Samsung ise kısa sürede bozulduğundan istemiyorum (markayla alakalı değil eski kullanım deneyimlerimle de alakalı olabilir) bu yüzden bu 2 markayı almak istemiyorum. POCO F5 hem fiyat açısından daha uygun hem 12 GB RAM'e sahip. Sizce kamerası açısından çok fark var mıdır? Öyle profesyonel olarak çekmek açısından değil hobi olarak gittiğim yerler açısından kamera istiyorum.

Uzun zamandır Xiaomi kullanmaktayım ve çok hatasını görmedim ne hatası olabilir? Samsung'lar her ne kadar en çok kullanılan telefonlar olsa da eski deneyimlerden dolayı güvenmiyorum çok o markaya. Samsung ve Apple harici tavsiyeniz var mıdır?
S serisi ile çok sorun yaşamazsın. Tek eksiği S22’nin batarya. Senin için batarya çok önemliyse Xiaomi 12T.

S22 yorumlarına baktım şarjının kötü olduğu söyleniyor denildiği kadar hızlı biter mi?
Mobil veride 5 saat ekran süresi veriyor.
Kamers için Huawei demişsiniz o konuları takip etmiyorum ama bir ara Google hizmetlerinin kesildiği söylenmişti hâlâ devam etmekte mi?
Evet de kamera harici pek de iddialı değiller. Yalnızca kamera için dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı