20.000 TL'ye kısa film için video kamera önerisi

Adamın yaptığı saçma sapan bi yorum değil. Adam sadece sana ekstra bilgi vermek istemiş ve söylemiş.
Düzgünce teşekkür edip, bu konu hakkında bilginin olduğunu ve sadece kamera önersi almak istediğini söylersen anlayışla karşılayabilir.
Anlam veremediğim bir agresyon oldu. :)

Desteğin için teşekkür ederim. Görüyorum ki aynı tavrı sürdürmekte ısrarlı. Önerimi yaptım sakince, olgunlukla karşılayarak üslubunu ancak daha fazla uzatmadan konudan çekilmek istiyorum. Zira benim de sinirim bozulursa dilimin kemiği cidden olmuyor, durduk yere ceza almaya gerek yok forumdan.

Herkese iyi geceler.

Anlam veremediğim bir agresyon oldu. :)

Desteğin için teşekkür ederim. Görüyorum ki aynı tavrı sürdürmekte ısrarlı. Önerimi yaptım sakince, olgunlukla karşılayarak üslubunu ancak daha fazla uzatmadan konudan çekilmek istiyorum. Zira benim de sinirim bozulursa dilimin kemiği cidden olmuyor, durduk yere ceza almaya gerek yok forumdan.

Herkese iyi geceler.

Nasıl bir yorum yaptıysan o tür bir cevap verdim, dilinin kemiğini göstermelik kadar seviyenin düşmesine ben de katlanamam, önerin için teşekkür ederim dostum iyi Sosyaller.

Nasıl bir yorum yaptıysan o tür bir cevap verdim, dilinin kemiğini göstermelik kadar seviyenin düşmesine ben de katlanamam, önerim için teşekkür ederim dostum iyi sosyaller.
Nasıl bir yorum yaptım ve nasıl bir cevap verdin, tekrar bak istersen. Belli ki sinirin bozuk.

Anlıyorum, film çekmek gergin iş.

Nasıl bir yorum yaptım ve nasıl bir cevap verdin, tekrar bak istersen. Belli ki sinirin bozuk.
Tekrar ediyorum dostum, başlıkta "Komple set önerin, ek şeyleri de önerin, hiçbir şey bilmiyorum." tarzı bir şey kullanmadım, konu açıklamasında da kullanmadım ve gayet nettim.

"Kısa film için keşke kamerayla bitse sadece iş. Işık, mikrofon, kamera, gimbal, yansıtıcılar, ölme eşeğim ölme… 20.000 TL sadece kameraya ayırırsan eyvah."

Bu yorumda ki yazdıklarını bilecek kadar cahil olmadığımı düşünüyorum, yine de bu yorumu "Dostum kamera önerebilirim ama çekim için sadece onlar yetmez." gibi bir yorum yapsaydın evet, gayet sakince karşılar güzel bir cevap verirdim.

Küçük düşürücü, bilgime ön yargılı ve konumun dışında bir yorumdu.

Anlıyorum, film çekmek gergin iş.
"Kısa film için keşke kamerayla bitse sadece iş. Işık, mikrofon, kamera, gimbal, yansıtıcılar, ölme eşeğim ölme… 20.000 TL sadece kameraya ayırırsan eyvah."

Arkadaşı resmen rencide ediyorsunuz, bilgisiz birisiymiş gibi davranıp hatasını yüzüne vurmaya çalışıyorsunuz. Bir de üste çıkmaya çalışıyorsunuz, pes gerçekten. Hani gelip şöyle bir şey yazmış olsanız anlayacağım:

"20000 TL'nin hepsini kameraya ayırıyorsan hata ediyorsun, Işık, mikrofon, kamera, gimbal, yansıtıcılar gibi ürünlere de bütçe ayırman gerekir aksi takdirde görüntü anlamında kaliteli bir iş çıkmaz ortaya"

Sinirli ve stresli olan sizsiniz gibi görünüyor.

Arkadaşı resmen rencide ediyorsunuz, bilgisiz birisiymiş gibi davranıp hatasını yüzüne vurmaya çalışıyorsunuz. Bir de üste çıkmaya çalışıyorsunuz, pes gerçekten. Hani gelip şöyle bir şey yazmış olsanız anlayacağım:

"20000 TL'nin hepsini kameraya ayırıyorsan hata ediyorsun, Işık, mikrofon, kamera, gimbal, yansıtıcılar gibi ürünlere de bütçe ayırman gerekir aksi takdirde görüntü anlamında kaliteli bir iş çıkmaz ortaya"
Hay ağzına sağlık...

Vallahi tekrar tekrar okuyorum yazdığımı, hala sizin anladığınız tarzda anlayamıyorum kendi yorumumu. İnanın çabalıyorum, olmuyor. O kadar agresif ve aşağılayıcı bir yorum mu yaptım ben ya? Birazcık abarttınız gibi geliyor da, neyse artık. Tanımam etmem, ne diye saygısızlık yapayım, küçümseyeyim, aşağılayayım?

Öyle algılandıysa özür diliyorum. Burada herkes birey ve kimseye saygısızlık yapmak haddime değil.

Her şeyin yanında senin yorumunun tarzının da birazcık sert ve rencide edici olduğu konusunda ısrarcıyım.

Daha fazla bu konu hakkında konuşulmamasını, gerekirse yeni tartışmaların önlenmesi adına yapılan yorumlara bir moderatör müdahalesi gelmesini dilerim.

İyi geceler.

Vallahi tekrar tekrar okuyorum yazdığımı, hala sizin anladığınız tarzda anlayamıyorum kendi yorumumu. İnanın çabalıyorum, olmuyor. O kadar agresif ve aşağılayıcı bir yorum mu yaptım ben ya? Birazcık abarttınız gibi geliyor da, neyse artık. Tanımam etmem, ne diye saygısızlık yapayım, küçümseyeyim, aşağılayayım?

Öyle algılandıysa özür diliyorum. Burada herkes birey ve kimseye saygısızlık yapmak haddime değil.

Her şeyin yanında senin yorumunun tarzının da birazcık sert ve rencide edici olduğu konusunda ısrarcıyım.

Daha fazla bu konu hakkında konuşulmayasınız, gerekirse yeni tartışmaların önlenmesi adına yapılan yorumlara bir moderatör müdahalesi gelmesini dilerim.

İyi geceler.
Önerini yaptıktan sonra teşekkür edip konuyu kapamıştık fakat seni savunan birisi ve senin kemiğini aşmakla ilgili yorumundan sonra cevap verme isteği duydum, ortada bir tartışma yok. 🙂

İyi geceler dilerim tekrardan önerin için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı