20.000 TL'ye laptop önerisi

@Walker @Connor The Android Hocam bu üç model daha mantıklı olmaz mı sizce?
Bunlar arasından i5-1340P'ye sahip laptop en güçlüsü işlemci olarak, düşünülebilir. Ben Matebook şık duruyor diye attıydım.

Bu arada @atomicbomb61 hocam attığınız laptopun işlemcisi 1240P'den de güçsüz kalıyor. Hani ekran kartı falan var da bu öğretmenimizin amacına uymuyor bence.

Fan sesi kimin umurunda bro önemli olan aldığı verim.

Her şey pil ömrü ve fan sesi değil brom pil ömrü düşük olsun fan sesi fazla olsun programları kastırmasın daha iyi mantığını kullan.

Değil.
Fan sesi senin için önemli değil diye adam için de mi önemsiz oluyor. Adamın max kullanacağı program ne ki kassın? Ayrıca pil ömrü, taşınabilirliğin adam için önemli olmadığını nereden biliyorsun konuda belirtilmemiş. Şu cümle seviyeyi açıklıyor zaten :D "Fan sesi kimin umrunda bro önemli olan aldığı verim 65+ akpli dayılar gibi konuşma"

@Yiğit Fatin Tatar pil ömrü vs. şarj süresi, taşınabilirlik vs. önemli mi?

Önemli hocam ekranı 15.6 düşündük Gaming kesinlikle istemiyorum amacım o olsa başından söylerdim. ASUS düşündük diğer markalar üzer mi hani öğretmenime yapacağım için tavsiyeyi kötü bir şey denk gelmesin.

Önemli hocam ekranı 15.6 düşündük Gaming kesinlikle istemiyorum amacım o olsa başından söylerdim. ASUS düşündük diğer markalar üzer mi hani öğretmenime yapacağım için tavsiyeyi kötü bir şey denk gelmesin.
İlla Asus olmak zorunda değil hocam. HP ve Lenovonun ürünleri gayet güzeldir.

Müzik öğretmenine Nitro 5 önerenler yorum yapmasın lütfen :D
Asusun üzeceğini sanmam hocam anladığım kadarıyla sizde asus kullanıcısısınız. Kaliteye aşinasınızdır zaten. Muadilleriyle karşılaştırıp öyle karar verin bence. Matebooklarda gayet şık ve kaliteli.

Geri
Yukarı