20.000 TL'ye PS5 için 120 Hz TV önerisi

Son düzenleme:
TLC önerilen bir marka mı ?

Tabii QLED olması daha bir avantaj maddi açıdan karşılayabilecekseniz QLED daha iyi olur.
20K bandında bulabilirmiyim ?

TLC önerilen bir marka mı ?
Evet, çok iyi bir marka. Ününü özellikle yurt dışına saldı. Bu bütçede bulabileceğiniz en iyi televizyonlardan biri attığım TV. Kendi fabrikalarında üretilen CSOT panelleri kullanıyorlar ve bu da iyi bir panel.

Samsung ve LG alacağıma TLC alırım şahsen.

Evet, çok iyi bir marka. Ününü özellikle yurt dışına saldı. Bu bütçede bulabileceğiniz en iyi televizyonlardan biri attığım TV. Kendi fabrikalarında üretilen CSOT panelleri kullanıyorlar ve bu da iyi bir panel.

Samsung ve LG alacağıma TLC alırım şahsen.
Herhangi bir mağazada görme şansım var mı ? Sadece internetten mi sipariş edebiliyorum ? Ve panel tipi Qled mi ? hem Qled hem Led yazıyor ama

Hocam şöyle diyebilirim 3 seçenek açısından en kötüsü led.

Oled=Siyahları en iyi gösteren paneldir.Renkleri en doğru şekilde gösterir.En hızlı paneldir.

Qled:Siyah rengini oled kadar siyah göstermez.Hafif gri gösterir.Olede göre daha canlı renklere sahiptir.

Seçim sizin ben canlılık istiyorum,Siyahlara kötü gözükmesin istiyorum diyorsanız qled panel,

Ben Siyah rengini simsiyah,Renkler çok canlı olmasın,ama her renk saf ve iyi gösterilsin istiyorsanız oled,Bu arada oled paneller ms açısından en hızlı paneldir ps5 için kullanacaksanız işinize yarama ihtimali var.Qled paneller oled panellere göre daha uzun ömürlü diye biliyorum ve daha az maliyetli.

Geri
Yukarı