20.000 TL'ye robot süpürge önerisi

Amett

Hectopat
Daha fazla  
Bütcemiz en fazla 20.000 TL, üstüne maalesef çıkamıyoruz. Şu anlık S7 Plus düsünüyoruz. Önerir misiniz bu modeli? Bu bütceye daha iyisi var mıdır? Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
S7 Plus iyidir. Alırken çok araştırmıştık. Aldığımızda 6 ay önce 7000 TL falandı. Ne ara 20.000 olmuş anlamadım.

16 hocam şu an ben o kadar cıkabiliirm demek istedim. Devrik cümle kullanmıssınız hocam 😅 iyi midir önerir misiniz su yönü kötü su olsa daha iyi olur dediğiniz bir yanı var mı?

16 hocam şu an ben o kadar cıkabiliirm demek istedim. Devrik cümle kullanmıssınız hocam 😅 iyi midir önerir misiniz su yönü kötü su olsa daha iyi olur dediğiniz bir yanı var mı?
Çok anlamıyorum hocam fakat ailemin en yakındığı şey tek süpürüşte evin tamamını bitirememesi. 200m2 sınırı var bilerek alın derim. Bir de sessiz falan çalışmıyorlar ona göre alın. Elektrikli Süpürge gibi ses çıkarıyor valla :D.

Çok anlamıyorum hocam fakat ailemin en yakındığı şey tek süpürüşte evin tamamını bitirememesi. 200 M.2 sınırı var bilerek alın derim. Bir de sessiz falan çalışmıyorlar ona göre alın. Elektrikli süpürge gibi ses çıkarıyor vallahi :D.

Evimiz cok büyük değil zaten hocam annem cok istiyor açıkçası siz tavsiye eder misiniz onun arkasından tekrar süpürmek lazım oluyor mu mesela.

Geri
Yukarı