20.000 TL'ye sistem tavsiyesi

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
Kriterlerimi söylüyorum.
i5 ve üstü 12. nesil işlemci (veya AMD son nesillerden)
RTX serisi ekran kartı minimum 3050 olsun ve Ti olursa sevinirim.
5000-6000 okuma yazma hızlarına sahip 1 TB M.2 SSD.
Minimum 3200 MHz DDR4 CL16 16 GB RAM ve bu saydıklarıma uygun bir anakart.

Bütçeyi arttırırım diyorsan ekran kartı gücü için bunu alabilirsin. Sonradan SSD takarsın 2 tane slotu var.

Yoksa bunu alıp PSU ve SSD takviyesi yapabilirsin.

Sen hangisini önerirsin diğer benim dediğimi 21 K ya almaktansa 22 k olan fiyatına değer sistemse bütçe sıkıntı değil

Sen hangisini önerirsin diğer benim dediğimi 21 K ya almaktansa 22 k olan fiyatına değer sistemse bütçe sıkıntı değil
22K'ya değeceğini düşünüyorum. PSU'yu 750W yapıp alın 440 TL'de cashback alırsınız.

22K'ya değeceğini düşünüyorum. PSU'yu 750W yapıp alın 440 TL'de cashback alırsınız.
Sağolun hocam peki bu sisteme 980 pro uygun mu veya aynı hızlarda 1 TB ssd tavsiyeniz var mı ?

Sağolun hocam peki bu sisteme 980 pro uygun mu veya aynı hızlarda 1 TB ssd tavsiyeniz var mı ?
Uygundur ilk slotu PCI4.0 destekli.

Çok sağolun hocam çok büyük tuzaktan kurtardınız beni peki bu anakartta DP girişi var değil mi yazmamışlar da ?

Çok sağolun hocam çok büyük tuzaktan kurtardınız beni peki bu anakartta DP girişi var değil mi yazmamışlar da ?
Anakartta DP girişi olduğunu sanmıyorum ama zaten ekran kartına takacaksanız kabloyu ekran kartınında DP girişi var.

Anakartta DP girişi olduğunu sanmıyorum ama zaten ekran kartına takacaksanız kabloyu ekran kartınında DP girişi var.
Aa doğru unutmuşum ekran kartına takılıyordu DP kablosu çok pardon

Gerçekten hocam çok sağolun ya mükemmel bi sistem olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…