20.000 TL'ye sistem tavsiyesi

Ne önerirsiniz büyük ve mesh olması şartı ile

Bir de neden hocam herkes kaliteli çok iyi hava akışı var vesaire diyor son hava bükücü bile diyen vardı neleri kötü sayar mısınız çok kafam karıştı yine

Hocam Cooler Master MB511 nasıldır ?
DLS480 daha iyi. Eski ve sesli bir kasa. fiyatına göre sunduğu özellikler çok kötü.

TD500 için MB511 yine güzel biraz. ama DLS480'i tercih ederim yine.
Dls 480 duyduğum bir markanın ürünü değil emin misiniz?

TD500 için MB511 yine güzel biraz. ama DLS480'i tercih ederim yine.
Hocam rica etsem işiniz yoksa en fazla 2500-2800 TL gibi fiyatlara RGB mesh ve geniş kasa tavsiyelerinizi söyler misiniz tabii eğer varsa ben de bunların arasından beğendiklerimi seçeyim ?

Son düzenleme:
Dls 480 duyduğum bir markanın ürünü değil emin misiniz?

Hocam rica etsem işiniz yoksa en fazla 2500-2800 TL gibi fiyatlara RGB mesh ve geniş kasa tavsiyelerinizi söyler misiniz tabii eğer varsa ben de bunların arasından beğendiklerimi seçeyim ?
Evet eminim. DLS480 gayet kaliteli kasa. fiyatıda uygun.

DLS480
P500A
Lian li Lancool II Mesh
P600S
DLX21

bunları tavsiye ederim.

Evet eminim. DLS480 gayet kaliteli kasa. fiyatıda uygun.

DLS480
P500A
Lian li Lancool II Mesh
P600S
DLX21

bunları tavsiye ederim.
Teşekkür ederim birazdan bunları araştıracağım hocam gerçekten bugün çok uğraştırdım sizi kusura bakmayın sistem donanımları olarak aman aman bilgim yok yanlış donanımlara yönelmek istemiyorum tekrardan her şey için teşekkürler:)

Bütçeyi arttırırım diyorsan ekran kartı gücü için bunu alabilirsin. Sonradan SSD takarsın 2 tane slotu var.

Yoksa bunu alıp PSU ve SSD takviyesi yapabilirsin.
Hocam selamlar EasterGamers E6 sistemin anakartı değişmiş sanırım rica etsem bir bakıp 980 pro SSD hala uyar mı kontrol eder misiniz?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim birazdan bunları araştıracağım hocam gerçekten bugün çok uğraştırdım sizi kusura bakmayın sistem donanımları olarak aman aman bilgim yok yanlış donanımlara yönelmek istemiyorum tekrardan her şey için teşekkürler:)

Hocam selamlar EasterGamers E6 sistemin anakartı değişmiş sanırım rica etsem bir bakıp 980 pro SSD hala uyar mı kontrol eder misiniz?
Hayır hocam malesef buna uymuyor. SSD slotu PCI3.0 olduğundan hızlarınız 3500/3500 limitine takılır. Ama şu üründe eski anakartla aynı anakart var. Ona da bakabilirsiniz.

Hayır hocam malesef buna uymuyor. SSD slotu PCI3.0 olduğundan hızlarınız 3500/3500 limitine takılır. Ama şu üründe eski anakartla aynı anakart var. Ona da bakabilirsiniz.
Evet hocam bir konu açtım az önce arkadaşlar uymadığını söyledi ben de nova sistemine yöneleciğimi ve ona uyacak mı diye sordum evet uyar dediler ve bence EasterGamers E6 sistemine göre nova daha avantajlı 400 TL daha pahalı ancak 430 TL değerinde USB WiFi adaptörü veriyorlar artı anakart daha iyi tekrardan tüm yardımlarınız için teşekkür ederim hocam çok sağolun.

Geri
Yukarı