20.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
20.000
Daha fazla  
Merhaba. 20.000 TL civarında telefon arıyorum. Oyun için örnek: Clash Royale FIFA Mobile PUBG Mobile gibi gibi. Böyle oyunlarda kasma yapmayacak bir telefon biliyor musunuz?

Son düzenleme:
Öğrenciysen Samsung öğrenci kampanyasından biraz daha bütçe artırıp S23 alabilirsin. Bu senenin bana göre en iyi telefonlarından biri. Öğrenci kampanyası henüz başlamamış ama yakında başlayacaktır.

Bahsettiğin oyunları genel olarak çoğu telefon oynatır bu bütçelere çıkmana gerek yok farklı beklentilerin varsa çıkabilirsin o ayrı.

Öğrenciysen Samsung öğrenci kampanyasından biraz daha bütçe artırıp S23 alabilirsin. Bu senenin bana göre en iyi telefonlarından biri. Öğrenci kampanyası henüz başlamamış ama yakında başlayacaktır.
Samsung yamuk yaptı hocam. Bir kaç gün önce 16800e S21 FE ve kulaklık veriyordu, şimdi sadece 20500e S21 FE veriyorlar.

Sence 2. el iPhone 11-12 almak mı daha mantıklı yoksa S23 almak mı?

S23 IP13'ten de üstün bir telefon bence.

Samsung yamuk yaptı hocam. Birkaç gün önce 16800e S21 ve kulaklık veriyordu, şimdi sadece 20500e S21 FE veriyorlar.

Fiyatlar artmış biraz evet. Ama öğrenci indirimiyle 54bin liraya 1TB S23 Ultra alınabilecek deniyor. Öğrenci kampanyası beklenebilir bence.

Geri
Yukarı