20.000 TL'ye televizyon önerisi

mehmetunlu

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Herkese merhaba, televizyonumuz bozulduğundan dolayı bir televizyon alacağız. Fakat, bir türlü karar veremedim. Aşağıdaki bulduğum modellerin arasından hangisini önerirsiniz veya farklı önerebileceğiniz bir marka-model varsa belirtirseniz, çok memnun kalırım. Bir türlü ne alacağıma karar veremedim.

TCL 50P635 Ultra HD (4K) TV
Philips 50PUS8508 Ultra HD (4K) TV
Vestel 65Q9900 Ultra HD (4K) TV
Vestel 55QA9700 Ultra HD (4K) TV
TCL 50C645 Ultra HD (4K) TV

İnternetten televizyon alma taraftarı asla değilim o kadar para veriyorsun kırılır falan bir şey olur mağdur duruma düşersin satıcıda sıkıntılı çıkarsa çıkamazsın işin içinden yakından bir TV mağazası falan varsa al derim ben.

İnternetten televizyon alma taraftarı asla değilim o kadar para veriyorsun kırılır falan bir şey olur mağdur duruma düşersin satıcıda sıkıntılı çıkarsa çıkamazsın işin içinden yakından bir TV mağazası falan varsa al derim ben.
Selam, öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bende aslında dediğiniz gibi görerek alma taraftarıyım fakat bir model var Teknosa mağazasında 19.500₺'ye satıyorlar. İnternette ise aynı model 17.000₺ arada çok uçurum var. Ondan dolayı önce bir araştırma yapıyorum olmadı internet üzerinden almak zorunda kalacağım. Çünkü fiyatlar aşırı fark ediyor hocam.

Samsung almanızı öneririm 55CU7200 bakın.
Hocam neden bunu tercih etmeliyim acaba? Tam olarak anlamadığımdan dolayı soruyorum.

Selam, öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bende aslında dediğiniz gibi görerek alma taraftarıyım fakat bir model var Teknosa mağazasında 19.500₺'ye satıyorlar. İnternette ise aynı model 17.000₺ arada çok uçurum var. Ondan dolayı önce bir araştırma yapıyorum olmadı internet üzerinden almak zorunda kalacağım. Çünkü fiyatlar aşırı fark ediyor hocam.

Hocam neden bunu tercih etmeliyim acaba? Tam olarak anlamadığımdan dolayı soruyorum.

Ekran renk kalitesi olarak Samsung çoğu markadan daha üstün. Bir teknoloji mağazasında kendiniz görerek karşılaştırmanız daha uygun olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı