20.000 TL'ye televizyon tavsiyesi

20 bin TL bütçe ile olabilecek en iyi televizyonu arıyoruz. Oyun belki oynanabilir ama öncelik oyunsuz olarak bakmak. Araştırınca LG, TCL, Samsung gibi markalar öne çıkıyor, sizler ne önerirsiniz bütün tavsiyelerinizi bekliyorum. Boyut olarak 55" - 65" civarı tercihimiz. Panel, çözünürlük, işletim sistemi vb. önerilerinizi bekliyorum.

Hocam herkes Samsung önermiş 1 numara demiş fakat Samsung'a hiç bulaşma. Ben de 1 numara diye aldım Tizen işletim sistemi berbat menü geçişlerinde kasmalar oluyor güncellemelerde uygulama yüklemelerinde hatalar veriyor. + işlemcisi uygun fiyatlı Samsung'larda berbat belki 70-80klık TV'lerde düzeltmişlerdir ama maç izliyorum top ayaktan çıktığında bulanıklaşıyor. Ayrıca 6.ayında ekran da çizgiler oluştu garantiliydi servis geldi değiştirdi. Garantisi bittikten 5 ay sonra aynı çizgiler tekrar çıktı ve şu an servis 9500₺ panel ücreti talep ediyor. Kronik durumları çok oluyor Samsung'da. O yüzden en iyisi Philips bakın, bütçenize göre boyutu falan hoşunuza gidiyorsa LG bakabilirsiniz. Olmadı TCL de olabilir. Sıralamanız Philips - LG - TCL olsun.

Attığım ile 65CU7000 arasında sadece boyut farkı var. 65CU7000 10 inç daha büyük.

25K Bütçeye kadar çıkabilirseniz bunu alabilirsiniz:

Sadece boyut farkı var. Samsung'dan şaşmayın.
Çok özür diliyorum bu attığımı almayın. QLED panel değilmiş bu. LED panelmiş.

Hocam herkes Samsung önermiş 1 numara demiş fakat Samsung'a hiç bulaşma. Ben de 1 numara diye aldım Tizen işletim sistemi berbat menü geçişlerinde kasmalar oluyor güncellemelerde uygulama yüklemelerinde hatalar veriyor. + işlemcisi uygun fiyatlı Samsung'larda berbat belki 70-80klık TV'lerde düzeltmişlerdir ama maç izliyorum top ayaktan çıktığında bulanıklaşıyor. Ayrıca 6.ayında ekran da çizgiler oluştu garantiliydi servis geldi değiştirdi. Garantisi bittikten 5 ay sonra aynı çizgiler tekrar çıktı ve şu an servis 9500₺ panel ücreti talep ediyor. Kronik durumları çok oluyor Samsung'da. O yüzden en iyisi Philips bakın, bütçenize göre boyutu falan hoşunuza gidiyorsa LG bakabilirsiniz. Olmadı TCL de olabilir. Sıralamanız Philips - LG - TCL olsun.
Bütün televizyon markalarında şikayet var zaten. Gerek Philips gerek LG gerek TCL gerek Samsung. Şikayetvar'da hep Samsung'un ekranında çizgiler çıkıyor diyorlar. Samsung sitesinde bir yer açmış bu konu için fakat ne kadar işe yarar bilemem: Samsung TV görüntüsünde leke veya çizgiler olduğunda ne yapabilirim? @kasapreiz eğer içinize kuşku düşerse Samsung televizyonlar için; LG alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı