20.000 TL'ye yazılım için sistem önerisi

22 23 e kadar cıkabilirim şu an
Ben bilgisayardan pek anlamıyorum sadece f/p sistemlerini atıyorum abi

Ben bilgisayardan pek anlamıyorum sadece f/p sistemlerini atıyorum abi
anladım kardeşim teşekkür ederim yine de

evet sımdı gordum ben de

Bu 3 sistem arasında kaldım da DDR4 ve DDR5 arasında çok fark var mı bir de ekran kartları arasında asus markalı olan mı iyi yoksa galax mı bir sorum daha olacak amd işlemcili olanlar biraz daha ucuz kalıyor yazılım işiyle uğraştığım için intel mi tercih etmem gerek daha mı iyi olur

AMD Ryzen 5 7500F mi tercih etmeliyim yoksa Intel Core i5-12400F mi
arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı bir de goat v3 diye bir kasa varmış o daha mı iyi bunlardan

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı bir de goat v3 diye bir kasa varmış o daha mı iyi bunlardan.
Onun stoğu yok. Arkadaşın attığı 7500F ve RX 6650 XT sistemi alabilirsiniz. İşlemcisi bu bütçede en iyisi. Soketi de uzun ömürlü. İleride işlemci yükseltmek istediğiniz zaman direkt alıp takabilirsiniz.

Onun stoğu yok. Arkadaşın attığı 7500F ve RX 6650 XT sistemi alabilirsiniz. İşlemcisi bu bütçede en iyisi. Soketi de uzun ömürlü. İleride işlemci yükseltmek istediğiniz zaman direkt alıp takabilirsiniz.
ekran kartı 4060 daha iyi olmaz mı sizce bir de yazılım için intel işlemci mi daha iyi olur yoksa bu işlemci mi

Ekran kartı 4060 daha iyi olmaz mı sizce bir de yazılım için intel işlemci mi daha iyi olur yoksa bu işlemci mi.
Oyun odaklı değil yazılım odaklı bir PC istiyorsunuz. Ki oyunlarda Ultrada rahatça götürür zaten. Ryzen 5 7500F'de gayet iyi bir işlemci. Yazılım konusunu detaylı bilmiyorum ama yeter diye düşünüyorum.

Oyun odaklı değil yazılım odaklı bir PC istiyorsunuz. Ki oyunlarda Ultrada rahatça götürür zaten. Ryzen 5 7500F'de gayet iyi bir işlemci. Yazılım konusunu detaylı bilmiyorum ama yeter diye düşünüyorum.
teşekkür ederim belki ekran kartını 4060 yapabilirim

bu sistem nasıl sizce

Son düzenleme:

Geri
Yukarı