20.000 TL'yi aşmayacak parça önerisi

Bütçe
20.000
Ekran kartı NVIDIA olacaksa RTX4060 Ti 8 GB + Ryzen 5600 alabilirsiniz. 4060 Ti 16 GB modelini öneririm uzun ömürlü olması için fakat 16 GB modeli 20-21 bin lira. Bundan sonra da sadece Valorant oynayacaksa 4060 Ti 8 GB + Ryzen 5600 yeterli gelir. Yanlış bilmiyorsam anakartınızda destekliyor, başka parça almanıza gerek kalmaz.

Bende aynısını söylemiştim ama bu konuda da ufak bir sıkıntımız var ekran kartı firmalarına bakıp Galax almayalım ASUS, MSI, Gigabyte falan alalım diyor.

Kendisinin isteklerine göre aratınca ise karşımıza en ucuz bu model çıkıyor. Fazladan 2-3 k ödemiş oluyoruz böylelikle.

Bende aynısını söylemiştim ama bu konuda da ufak bir sıkıntımız var ekran kartı firmalarına bakıp Galax almayalım ASUS, MSI, Gigabyte falan alalım diyor.

Kendisinin isteklerine göre aratınca ise karşımıza en ucuz bu model çıkıyor. Fazladan 3-4 k ödemiş oluyoruz böylelikle.

Çok geri kafalı bir kuzeniniz var gerçekten Allah sabır versin
Zotac alırdım ben
Kendim Gigabyte eagle kullanıyorum bitmese Zotac alacaktım.

Çok geri kafalı bir kuzeniniz var gerçekten Allah sabır versin.
Zotac alırdım ben.
Kendim Gigabyte eagle kullanıyorum bitmese Zotac alacaktım.

Vallahi hocam aslında çok kral insan ama teknolojiyle çok arası yok. Sabah beni aradı ben vatandan 3060 Ti alacağım dedi kalbime iniyordu az daha. (vatan da en ucuz 3060 Ti 15 k)

Ekran kartı Nvidia olacaksa rtx4060 ti 8gb + Ryzen 5600 alabilirsiniz. 4060 ti 16 GB modelini öneririm uzun ömürlü olması için fakat 16 GB modeli 20-21 bin lira. Bundan sonra da sadece valorant oynayacaksa 4060 ti 8gb + Ryzen 5600 yeterli gelir. Yanlış bilmiyorsam anakartınızda destekliyor, başka parça almanıza gerek kalmaz.
4060 Ti 16GB alınmaz hocam o fiyata 4070 zaten 17, 4070Ti'da 23K civarlarinda.

Yeni konular

Geri
Yukarı