20.000 ve 30.000 TL'ye 2 sistem önerisi

Yunuss0

Hectopat
2 adet sistem bakıyoruz 20 bin ve 30 bin TL olmak üzere. Sadece kasa fiyatları bunlar. Toplamak mı daha performanslı olur hazır sistemler mi, önerinizi bekliyorum.

2 adet sistem bakıyoruz 20 bin ve 30 bin TL olmak üzere. Sadece kasa fiyatları bunlar. Toplamak mı daha performanslı olur hazır sistemler mi, önerinizi bekliyorum.
20K olan biraz çıkıp şuna baksın
R5 5600 işlemci + B550M-K anakart özelleştirmesiyle hoş olur. 30K için NVIDIA tarafında isteniyorsa
Buna bakılabilir. Veya en son stoklar bitmişti ama 7500F+7700XT sistemler vardı. Eğer varsa benim görmediğim arkadaşlar atar.

Toplarsanız 2000₺ net karınız olur ayrıca parçaları isteğinize göre şekillendirirsiniz

Parça önermeme gerek yok. Hazır sistemlerdeki parçları teker teker kendin al zaten parçalar birbiri ile uyumlu olacaktır. Sonra kendin izleyerek montaj işlemini yap

Hazır sistemlerdekini tek tek alınca daha pahalıya geliyor genelde (atılan sistemlerden bahsediyorum)

Hazır sistemlerdekini tek tek alınca daha pahalıya geliyor genelde (atılan sistemlerden bahsediyorum)

Hocam Akakçe kullanın. Ayrica ekran kartında marka takıntınız olmasın. Hazır sistemler markalarla anlaştığından ucuz oluyor hadi aynı markayı seçsek bile ucuz oluyor benim hesaplamalarımda bir de böyle düşünün.

Hocam Akakçe kullanın. Ayrica ekran kartında marka takıntınız olmasın. Hazır sistemler markalarla anlaştığından ucuz oluyor hadi aynı markayı seçsek bile ucuz oluyor benim hesaplamalarımda bir de böyle düşünün.
Attığım r5 5500+4060Ti 20.999TL sistemi tek tek toplayıp daha ucuza bulabilir misiniz ? İşlemciyi 1000TL farkla r5 5600, anakart 200TL farkla B550M-K yapıyoruz. O sistemi o fiyata tek tek bulabilir misiniz ? Bekliyorum.

3.415TL

14.199TL

3.586TL

757x2=1514TL

1.269TL

1.536TL

1.969TL

Arkadaşlar bu şekilde ilk atılan ve hazırı 22 bin TL’ye gelen sistem toplanınca 27.500 TL’ye geliyor. Buna arkadaşın bahsettiği 2.000 daha ucuz olması ve parçaları isteğimize göre şekillendirmek dahil bile değil. Lütfen doğruluğunu araştırdıktan sonra öneri yapın. Benim zaten vaktim olmadığı için buradan yardım istiyorum, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı