20.000₺ yazılım ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
20000

emingbs60

Hectopat
Merhaba küçük adımlarla yavaş yavaş yazılım programlama ve grafik işine girmeyi düşünüyorum. Oyun konusunda GTX1650 gibi ekran kartları bile yeterli bana daha cok yazılım programlama öğreneceğim. Bütçe maksimum 20k bunu buldum.

- Abra A5 v16.7.3 15, 6" oyun bilgisayarı.

Herkes farklı konuşuyor Monster'lar konusunda. Bu modelle alakalı çoğu kişi olumsuz konuşuyor ama Hepsiburada ve Trendyol'da yorumlarına bakıyorum 4.5 yıldız vs almış. Siz ne önerirsiniz? Hangii modelleri öneriyorsunuz?

Gelir şimdi ASUS TUF alın tayfası.

Nedense bir Acer almam isteği var yıllardır Acer az kullanan var. HP Victus serisi attığın hoşuma gitti ama 8 GB RAM olmaz 16 gerektir en az. Victus'larda yeni çıktı ama HP yapıyor sonuçta güven verici Monster'ların yanında 3050 bile fazla bana 1650'li 2050'li vs laptop bile yeterli.

Nedense bir Acer almam isteği var yıllardır Acer az kullanan var. HP Victus serisi attığın hoşuma gitti ama 8 GB RAM olmaz 16 gerektir en az. Victus'larda yeni çıktı ama HP yapıyor sonuçta güven verici Monster'ların yanında 3050 bile fazla bana 1650'li 2050'li vs laptop bile yeterli.

Monster almayın hocam bazı modelleri güzel sadece o modelleride bu fiyata bulamazsınız. 8 GB RAM sorun değil onun sonradan eklersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı