20.000₺'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
20000

QuarZZZ

Centipat
Daha fazla  
Değerli forum üyeleri herkese merhabalar, güncel oyunları oynayabileceğim beni en az 5 götürecek bir laptop arıyorum. Biraz fan boyu olduğum için aklımdaki marka MSI ancak bütün önerilerinize açığım. İstediğim özellikler 17.3 civarı bir ekran ve mümkün olduğunca az ısınması. Ayrıca RTX3000'leri beklemek mantıklı mıdır? O konuda da arada kaldım. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerli forum üyeleri herkese merhabalar, güncel oyunları oynayabileceğim beni en az 5 götürecek bir laptop arıyorum. Biraz fan boyu olduğum için aklımdaki marka MSI ancak bütün önerilerinize açığım. İstediğim özellikler 17.3 civarı bir ekran ve mümkün olduğunca az ısınması. Ayrıca RTX3000'leri beklemek mantıklı mıdır? O konuda da arada kaldım. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Ben bekleyin derim aradaki performans farkı çok, dolardan da endişelenmeye gerek yok atın paranızı dolara 20 bin TL'ye her türlü iyi bir şey alırsınız, ayrıca bir laptop en fazla 5 yıl götürür zaten.

Çok teşekkür ederim hocam.

Bence laptop için 3000 serisini beklemek mantıksız. Hem en az bir yıl sonra yaygınlaşacaklar hem de sırf 2070 içeren bir laptop en az 13000 TL.

Teşekkür ederim hocam, 1 yıl gerçekten uzun bir süre hele karantinada olduğumuz şu günlerde.

Ben bekleyin derim aradaki performans farkı çok, dolardan da endişelenmeye gerek yok atın paranızı dolara 20 bin TL'ye her türlü iyi bir şey alırsınız, ayrıca bir laptop en fazla 5 yıl götürür zaten.

Dolar açısından bir endişem yok hocam, sadece şu anki laptopum çok eskidi ve artık güncel oyunları da oynamak istiyorum. Yine de öneriniz için teşekkür ederim.

MacBook Pro al oyun oynamayacaksan oyun oynayacaksan ASUS veya MSI ve de Monster al derim.

Oyun oynamak istiyorum hocam. Teşekkür ederim öneriniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim hocam.

Teşekkür ederim hocam, 1 yıl gerçekten uzun bir süre hele karantinada olduğumuz şu günlerde.

Dolar açısından bir endişem yok hocam sadece şu anki laptopum çok eskidi ve artık güncel oyunları da oynamak istiyorum. Yine de öneriniz için teşekkür ederim.

Oyun oynamak istiyorum hocam. Teşekkür ederim öneriniz için.

Sana attığım laptopu fazlasıyla öneririm kaçırma al bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı