₺20.000‘e Yazılım + Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
₺15.000-20.000

Barışınız

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Vilnius, Lithuania
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG Strix G713IE-HX001 AMD Ryzen 7 4800H 32GB RAM 1TB SSD RTX3050Ti
Meslek
AI Programmer at Baltic Amadeus
Selamlar, biliyorsunuz ki fiyatlar fazlasıyla arttı ve artmaya da devam ediyor… Günümün büyük bir kısmı Python, C, C# kodlamakla geçiyor geriye kalan zamanlarda da oyun oynamak için kullanacağım bir laptop arıyorum. Maksimum fiyatı ₺20.000'i geçmez ise sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Selamlar, biliyorsunuz ki fiyatlar fazlasıyla arttı ve artmaya da devam ediyor… günümün büyük bir kısmı Python, C, C# kodlamakla geçiyor geriye kalan zamanlarda da oyun oynamak için kullanacağım bir laptop arıyorum. Maksimum fiyatı ₺20.000'i geçmez ise sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

ASUS, MSI, Lenovo gibi markalara bakınız.

Selamlar, biliyorsunuz ki fiyatlar fazlasıyla arttı ve artmaya da devam ediyor… günümün büyük bir kısmı Python, C, C# kodlamakla geçiyor geriye kalan zamanlarda da oyun oynamak için kullanacağım bir laptop arıyorum. Maksimum fiyatı ₺20.000'i geçmez ise sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bu fiyata bence ASUS ürünleri mantıklı normale Monster veya MSI öneririm fakat bu bütçe için uygun değiller.

ASUS, MSI, Lenovo gibi markalara bakınız.
Bazı laptop markalarında yetersiz soğutma, donanımsal arıza.. gibi problemler yaşanıyor. Bu gibi sorunları yaşamamak adına size göre birincil tercihim hangi marka olmalı?

20.000'ye İ7-11.Nesil/16Gb Ram/3050Ti yi 17.000₺ ye alırsın hocamda 3060 falan arıyorsan o fiyata bulamazsın. Acer Nitro 5 vardıda kalmamış.
Düzenleme: 18.000₺ olmuş A5 V18.2'ye bakabilirsin.

20.000'ye İ7-11.Nesil/16Gb Ram/3050Ti yi 17.000₺ ye alırsın hocamda 3060 falan arıyorsan o fiyata bulamazsın. Acer Nitro 5 vardıda kalmamış.
Link atabilir misiniz?

Geri
Yukarı