20.000TL bütçe ile alınabilecek oyun ve iş için laptop önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda FPS farkı ortada aynı işlemci olmasına rağmen şimdi Ryzen 5 5600h RTX 3050 Ti model ile i5 12500H farkında ekle ve takrar kurgula beyninde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda FPS farkı ortada aynı işlemci olmasına rağmen şimdi Ryzen 5 5600h RTX 3050 Ti model ile i5 12500H farkında ekle ve takrar kurgula beyninde.
Bu videonun guvenilir olduguna dair bir referansin var mi?

Bu videonun guvenilir olduguna dair bir referansin var mi?
Kardeşim beynini çalıştır 3200 MHz ram ile 4800 MHz ram arasında kaç FPS fark olur yani denemeden bile 5 FPS fark olacağını anlarsın aynı zamanda bir daha beynini çalıştırmanı isticem ryzen 5 5600H ile i5 12500H arasında FPS farkını düşün ordanda 5 ekle toplamada yapabileceğini düşünüyorum.

Neden hem DDR5 hem RTX 3060'ı olan Victus'u düşünmüyorsunuz?

3-4 bine yakın fiyat farkı var.

Kardeşim beynini çalıştır 3200 MHz RAM ile 4800 MHz RAM arasında kaç FPS fark olur yani denemeden bile 5 FPS fark olacağını anlarsın aynı zamanda bir daha beynini çalıştırmanı isticem Ryzen 5 5600H ile i5 12500H arasında FPS farkını düşün oradanda 5 ekle toplamada yapabileceğini düşünüyorum.

Sende var mi arkadasim bu RAM'ler denedin mi 3 FPS mi fark ediyor 5 FPS mi fark ediyor denemeden bunun sonucuna nasıl variyorsun? DDR5 RAM'lerin minimum gecikme degerlerini biliyor musun sen? Bir de DDR4 RAM'lerin gecikme degerlerine bak bakalim. Bu koydugun videoda hangi RAM'lerin kullanildigi da yazmiyor DDR4 3200 ama timingleri ne subtimingleri ne? Dual rank mi Single rank mi? Sana orada koskoca Tom's Hardware'in sonuclarini koyuyoruz sen hala ne idugu belirsiz testing Games isimli bir kanalin sonuclarina mi guveniyorsun?

Sende var mi arkadasim bu RAM'ler denedin mi 3 FPS mi fark ediyor 5 FPS mi fark ediyor denemeden bunun sonucuna nasıl variyorsun? DDR5 RAM'lerin minimum gecikme degerlerini biliyor musun sen? Bir de DDR4 RAM'lerin gecikme degerlerine bak bakalim. Bu koydugun videoda hangi RAM'lerin kullanildigi da yazmiyor DDR4 3200 ama timingleri ne subtimingleri ne? Dual rank mi Single rank mi? Sana orada koskoca Tom's Hardware'in sonuclarini koyuyoruz sen hala ne idugu belirsiz testing Games isimli bir kanalin sonuclarina mi guveniyorsun?
Laptop işlemcisi ile masaüstü işlemcisi bir değil bu testlerde ben i5 12500H ddr5 vs ryzen 5 5600H göremiyorum.

Birisinde 3060 var ve önceki yorumumda da dediğim gibi arada bir %8 indirime giriyor bu cihaz. 3060 ile 3050 arasında 2GB VRAM farkı var, yani %50'lik bir bellek farkı var ve 4GB VRAM artık çok yetersiz oyunlar için.
Attığınız victus cihazda 8GB ram var bir de ram alıp onu takmakla uğraşmam gerekiyor.

Geri
Yukarı