20.000TL laptop önerisi

Yagiz_K

Hectopat
Daha fazla  
20.000 TL civarı üniversitede işimi görebilecek, oyun oynayabileceğim, ısınma problemi olmayan bir laptop arıyorum. Bir de açılırken uçak kalkar gibi sesi olmazsa sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arada sırada ortalama ağırlıktaki oyunları oynayacak iseniz Gaming Laptop kategorisine giren laptop almayın. Yeterli ekran kartı bulanan iş ya da ev bilgisayarı kategorisine giren, düşük watt değerine sahip bir laptop alın.

Oyun önemli ise de 3000 TL daha bütçenize katıp şunu alın. RTX 3060 varken başka laptop öneremem.

Arada sırada ortalama ağırlıktaki oyunları oynayacak iseniz Gaming Laptop kategorisine giren laptop almayın. Yeterli ekran kartı bulanan iş ya da ev bilgisayarı kategorisine giren, düşük watt değerine sahip bir laptop alın.

Oyun önemli ise de 3000 TL daha bütçenize katıp şunu alın. RTX 3060 varken başka laptop öneremem.
👍Oyun oynamayı da seviyorum oyunları da rahat oynatması lazım

Ram hiç olmasa da olur. Ram dediğin neki, alıp takılır. Ram hakkında endişe etmek saçmalıktır.
Sadece işten anlayan, en azından arka kapağı düzgün sökebilecek birinin takması gerekir o kadar.
Anladım çok sağolun.

Ram hiç olmasa da olur. Ram dediğin neki, alıp takılır. Ram hakkında endişe etmek saçmalıktır.
Sadece işten anlayan, en azından arka kapağı düzgün sökebilecek birinin takması gerekir o kadar.
Aklıma bir şey takıldı. Ram eklemesi yapmasam da işimi görebilir mi? Birden bütçeye yüklenmek istemiyorum da Eklemeyi daha sonradan yaparım @655432

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı