20.000TL okul ve oyun için gaming laptop önerisi

The_Moon

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ57200U CPU 2.50Ghz 2.71Ghz
Nvdia Geforce 930MX
8 GB DDR4 Ram
Asus X542UR
Arkadaşlar selam 20k bütçeye uygun olan bir laptop arıyorum. Yazılım, oyun ve okul işleri için uygun olsun, ekran kartı olarakdan ise en az RTX 3050 yeni nesil işlemcili laptop arıyorum önerileriniz nelerdir?

Arkadaşlar selam 20k bütçeye uygun olan bir laptop arıyorum. Yazılım, oyun ve okul işleri için uygun olsun, ekran kartı olarakdan ise en az RTX 3050 yeni nesil işlemcili laptop arıyorum önerileriniz nelerdir?
Kendimde Rtx 3050 kullanıyorum. Notebook ilk aldığımda oyun performansı güzeldi, ancak aradan 2 yıl geçtikten sonra aşırı ısınma probleminden dolayı özellikle Elden Ring, Assassin's Creed Valhalla gibi oyunlarda belli bir fps kaybı yaşıyorum. Muhtemelen notebook'un zorunlu bakımı gelmiş olabilir. Sizin yerinizde olsam bahsettiğiniz ekran kartından biraz daha iyi performansı olan bir masa üstü bakardım. Rtx3050 şu an için belki idare eder bir kart, ancak yeni çıkacak olan oyunlar için muhtemelen yetersiz kalacaktır.

Artmaz ise:

Bu daha mantıklı.

2. NVMe slotu var, işlemcisi 6/12 yerine 12/16

Kendimde Rtx 3050 kullanıyorum. Notebook ilk aldığımda oyun performansı güzeldi, ancak aradan 2 yıl geçtikten sonra aşırı ısınma probleminden dolayı özellikle Elden Ring, Assassin's Creed Valhalla gibi oyunlarda belli bir fps kaybı yaşıyorum. Muhtemelen notebook'un zorunlu bakımı gelmiş olabilir. Sizin yerinizde olsam bahsettiğiniz ekran kartından biraz daha iyi performansı olan bir masa üstü bakardım. Rtx3050 şu an için belki idare eder bir kart, ancak yeni çıkacak olan oyunlar için muhtemelen yetersizkalacaktır.
2 yıl bakım yapmayıp iyi performans beklemek de iyimiş.

Geri
Yukarı