20.000TL Samsung telefon tavsiyesi

Bütçe
20000

apex38

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar 20.000 bütçem var hangi Samsung modeli almalıyım kararsız kaldım. Biri pili bitiyor yazmış diğeri ısınıyor yazmış. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Hocam serileri çok bilmem etmem fakat kendi kullandığım telefon A73 ben memnunum, sanırım son zamlardan sonra 20k civarı oldu, işinizi görecekse bakın derim, fena bi cihaz değil. 1 seneye yakındır kullanıyorum bir problem yaşamadım kendi kullanımıma göre. (Telefon insanı değilim)

Arkadaşlar 20.000 bütçem var hangi Samsung modeli almalıyım kararsız kaldım. Biri pili bitiyor yazmış diğeri ısınıyor yazmış. Beni aydınlatırsanız sevinirim.
Merhaba.

İkinci el düşünürseniz denk gelirse S21 Ultra, olmazsa 256GB S21+ tavsiye ederim.
Sadece sıfır alacaksanız S22 için tercih yapmanız daha iyi olur.

Ancak denildiği gibi S22'nin 8 Gen 1 çipi kaynaklı ısınma ve batarya verimlilik sorunları var.
Buna rağmen 8 Gen 1 en güçlü çiplerden de biridir.

S21FE yerine bunu almanız daha iyi olur. PWM sorunu da mevcut S21FE serisinde.

20k bütçe çevresine S22 var. S21 FE de 15k çevresinde. İki cihazda da batarya sorunu bulunuyor.
Merhaba.

İkinci el düşünürseniz denk gelirse S21 Ultra, olmazsa 256GB S21+ tavsiye ederim.
Sadece sıfır alacaksanız S22 için tercih yapmanız daha iyi olur.

Ancak denildiği gibi S22'nin 8 Gen 1 çipi kaynaklı ısınma ve batarya verimlilik sorunları var.
Buna rağmen 8 Gen 1 en güçlü çiplerden de biridir.

S21FE yerine bunu almanız daha iyi olur. PWM sorunu da mevcut S21FE serisinde.
S22 1 buçuk aylık buldum birtane

Geri
Yukarı