20.000TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Atalayq

Hectopat
Genel kullanıcı için alabileceğim en iyi telefon hangisidir? Çok fotoğraf çekmiyorum. Tek derdim 3-5 ay sonra kasma falan yapmasın. Android telefonlara pek güvenmiyorum.

Fiyat maksimum 20.000TL olmalı.
Xiaomi ve Samsung marka telefon önerileri daha çok ilgimi çekiyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Batarya çok dert ise S23 FE de bakabilirsin öğrenci indirimi ile.

POCO F5 de alınabilir. Amiral gemisi değil ama ekran, SoC gibi yönlerden eksiği yok.

Kamera pek önemli değilse Poco F5 te iyi bir alternatif. Kamera hariç S22 den aşağı kalır yanı yok.

@Dunkerque @Beek Reish @erme poco pek görmediğim bir cihaz. Nereye ait? Garanti durumu nasıl işler acaba?
Poco, Xiaomi'nin alt markası. Daha çok oyun odaklı ve amiral gemisi katili diye tabir edilen işlemcileri kullanarak f/p cihazlar üretiyor. Ana vatanı olan Çin dışında en çok etkin olduğu ülke Hindistan. Ülkemizde Xiaomi Türkiye resmi garantili olarak satılıyor.

Batarya çok dert ise S23 FE de bakabilirsin öğrenci indirimi ile.

POCO F5 de alınabilir. Amiral gemisi değil ama ekran, SoC gibi yönlerden eksiği yok.
Öğrenci indirimi ile S23 FE ne kadara geldiğini göremiyorum başvuru yaptım.

Poco, Xiaomi'nin alt markası. Daha çok oyun odaklı ve amiral gemisi katili diye tabir edilen işlemcileri kullanarak f/p cihazlar üretiyor. Ana vatanı olan Çin dışında en çok etkin olduğu ülke Hindistan. Ülkemizde Xiaomi Türkiye resmi garantili olarak satılıyor.
Teşekkürler. Normalde aklımda olmayan bir markaydı. Attığınız modele bakacağım.

Genel kullanıcı için alabileceğim en iyi telefon hangisidir? Çok fotoğraf çekmiyorum. Tek derdim 3-5 ay sonra kasma falan yapmasın. Android telefonlara pek güvenmiyorum.

Fiyat maksimum 20.000TL olmalı.
Xiaomi ve Samsung marka telefon önerileri daha çok ilgimi çekiyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Samsung S22/S23FE.

Geri
Yukarı