20-21 bin TL telefon önerisi

• Konuyu başlatan Poty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 249
Bütçe
20.000-21.000

Poty

Femtopat
Daha fazla  
20-21k arası, kamera ve oyun öncelikli telefon arıyorum. Bu bütçede kamera veya performansın ikisinin de iyi olamayacağını biliyorum, o yüzden kameradan kısabilirim ama çok fotoğraf çektiğim için kötü olmasını istemem. Ağır oyunlar oynarım Genshin Impact, Star rail vb.

Forumda baya dolandım ama hala karar veremedim o yüzden konusunu açmak istedim.

Samsung S20 FE - S21 FE - S23 FE arasında kalmıştım sonradan GT 2 Pro önerildiğini görünce ona da baktım ama hala kararsızım bu 4 telefon arasında hangisi daha iyi benim istediğime göre hangisi daha uygun yardımcı olursanız sevinirim.

20-21k arası, kamera ve oyun öncelikli telefon arıyorum. Bu bütçede kamera veya performansın ikisinin de iyi olamayacağını biliyorum, o yüzden kameradan kısabilirim ama çok fotoğraf çektiğim için kötü olmasını istemem. Ağır oyunlar oynarım Genshin Impact, Star rail vb.

Forumda baya dolandım ama hala karar veremedim o yüzden konusunu açmak istedim.

Samsung S20 FE - S21 FE - S23 FE arasında kalmıştım sonradan GT 2 Pro önerildiğini görünce ona da baktım ama hala kararsızım bu 4 telefon arasında hangisi daha iyi benim istediğime göre hangisi daha uygun yardımcı olursanız sevinirim.
S20FE güncelliğini yitirdi sayılır. S21FE snapdragon işlemcili alabilirsin, kamerası seni yeterince tatmin eder. Aralarında en iyisi S23FE. Bütçene göre 21 veya 23 arasında seçim yapabilirsin.

S23 FE ve GT 2 Pro benzer cihazlar, ikisinin de SoC'larına rağmen soğutma kapasitsinden dolayı sürdürülebilir performansları iyi, pil kapasitelerinden dolayı pilleri iyi. S23 FE'nin tek kusuru tasarım olur, alt çerçeve telefonun asimetrik gözükmesine sebep oluyor, GT 2 Pro'da bu sorun yok.

Kamera noktasısında ise ikisi de fazlasıyla memnun eder, ana sensör boyutları zaten benzer, GT 2 Pro'ya LMCam kurmanız neticesinde S23 FE ile çok yakın sonuçlar elde edebilirsiniz ancak telephoto sensörü yok, bu cihazın eksiği de bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı