20-21 bin TL telefon önerisi

• Konuyu başlatan Poty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 253
Bütçe
20.000-21.000

Poty

Femtopat
Daha fazla  
20-21k arası, kamera ve oyun öncelikli telefon arıyorum. Bu bütçede kamera veya performansın ikisinin de iyi olamayacağını biliyorum, o yüzden kameradan kısabilirim ama çok fotoğraf çektiğim için kötü olmasını istemem. Ağır oyunlar oynarım Genshin Impact, Star rail vb.

Forumda baya dolandım ama hala karar veremedim o yüzden konusunu açmak istedim.

Samsung S20 FE - S21 FE - S23 FE arasında kalmıştım sonradan GT 2 Pro önerildiğini görünce ona da baktım ama hala kararsızım bu 4 telefon arasında hangisi daha iyi benim istediğime göre hangisi daha uygun yardımcı olursanız sevinirim.

Tutarsın. Çok fazla ısınma yapmaz.
Exynos 2200 nasıl bir işlemci peki snapdragonla kıyaslanabilir mi?

S23 FE ve GT 2 Pro benzer cihazlar, ikisinin de SoC'larına rağmen soğutma kapasitsinden dolayı sürdürülebilir performansları iyi, pil kapasitelerinden dolayı pilleri iyi. S23 FE'nin tek kusuru tasarım olur, alt çerçeve telefonun asimetrik gözükmesine sebep oluyor, GT 2 Pro'da bu sorun yok.

Kamera noktasısında ise ikisi de fazlasıyla memnun eder, ana sensör boyutları zaten benzer, GT 2 Pro'ya LMCam kurmanız neticesinde S23 FE ile çok yakın sonuçlar elde edebilirsiniz ancak telephoto sensörü yok, bu cihazın eksiği de bu.
GT2 Pro bittibitiyor dışında satıcısını bulamadım amazonda son yorumlarında fatura ve garanti belgesinin gelmediğini söyleyenlerde olmuş pek güvenemedim. Sanırım S23 FE düşünüyorum.
Asimetrik gözükür derken videolarda veya internette ki fotoğraflarında pek anlayamadım kötü mü duruyor.

Şarj durumuna çok takılmıyorum derseniz S22 de bakabilirsiniz 7 aydır kullanıyorum batarya dışında güzel cihaz.
Batarya önemli dışarıda otobüste falan uzun süre geçirdiğim için sabahtan akşama kadar yetmesi lazım.

GT2 Pro bittibitiyor dışında satıcısını bulamadım amazonda son yorumlarında fatura ve garanti belgesinin gelmediğini söyleyenlerde olmuş pek güvenemedim. Sanırım S23 FE düşünüyorum.
Asimetrik gözükür derken videolarda veya internette ki fotoğraflarında pek anlayamadım kötü mü duruyor.

Batarya önemli dışarıda otobüste falan uzun süre geçirdiğim için sabahtan akşama kadar yetmesi lazım.
Exynos 2200 Samsung'un en verimli işlemcilerinden. Snapdragon modeli arasında devasa farklar yok.

S22'deki 2200 berbattir fakat S23 FE'deki yeni bir 4nm bandindan gecti ve idare eder duzeyde.

Cerceveler cok kalin ve alttaki cerceve, diger cercevelerden daha kalin, kisacasi asimetrik.

Geri
Yukarı