20-22K TL arası laptop önerisi

Bütçe
22000

LockDownTR

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist-EGM
Arkadaşlar bayan öğretmen bir arkadaş için laptop önerisi istiyorum, oyunla falan işi yok, ama almışken satarken daha kolay satılır diye ekran kartı sınırı koymuyorum. i7 işlemci olsa iyi olur ya da son nesil i5 işlemci, bataryası uzun gitsin istiyoruz. Teşekkürler.

Ekran kartını dahili ama satarken sorun çıkmaz. Kaliteli ve çok şık bir laptop.

Monsterı pek tavsiye eden olmaz ama bu kasası iyidir.

Bu da 14" 2023 model.

Ben olsam en linkteki Huawei matebook alırım.

Son düzenleme:

Ekran kartını dahili ama satarken sorun çıkmaz. Kaliteli ve çok şık bir laptop.

Monsterı pek tavsiye eden olmaz ama bu kasası iyidir.

Bu da 14" 2023 model.

Ben olsam en linkteki Huawei matebook alırım.
Bu modeli mi alırdınız?
Sizce şunlar nasıl;

Bunu alırdım, daha yeni, kamera yerini ekranın üstüne geri yerleştirdiler. Eskiden klavye tuşunun içindeydi. 300 nit parlaklık dışarıda ekranın daha iyi görülmesi içinde avantaj.
Tek sıkıntısı 14 inç küçük gelebilir. Teknosa, vatan bilgisayar, media markt veya Huawei mağazalarından küçük bir inceleme yapmanız iyi olur.
D16 modelleride var 16"oluyor.

Bu yeni D16'larda 23K.

Bunu alırdım, daha yeni, kamera yerini ekranın üstüne geri yerleştirdiler. Eskiden klavye tuşunun içindeydi. 300 nit parlaklık dışarıda ekranın daha iyi görülmesi içinde avantaj.
Tek sıkıntısı 14 inç küçük gelebilir. Teknosa, vatan bilgisayar, media markt veya Huawei mağazalarından küçük bir inceleme yapmanız iyi olur.
D16 modelleride var 16"oluyor.

Bu yeni D16'larda 23K.
Attığım 2 model nasıl peki?

Bu laptopların batarya süreleri iyi zaten ama type c olması ve şarj adaptörlarinin küçük olmasıda büyük avantaj. Eğer harici ekran kartlı bir laptop alacak olursanız, o adaptörü taşımak bir süre sonra eziyet oluyor.

Bütçe artarsa bu daha iyi olur. Ekran boyutu, ve büyük bir işlemci farkı var.

Bu laptopların batarya süreleri iyi zaten ama type c olması ve şarj adaptörlarinin küçük olmasıda büyük avantaj. Eğer harici ekran kartlı bir laptop alacak olursanız, o adaptörü taşımak bir süre sonra eziyet oluyor.
Hocam bana birkaç model daha önerin isterseniz sizin önerilerinizi beğendi hocam, önerilerinize göre alalım.

Attığım ilk laptop buydu zaten. Lenovo alınmaz o fiyata.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı