20-25.000 TL arasında laptop tavsiyesi

Bütçe
26 max
140 w ekran kartlı omen 17 bakın. Ben aldım ağır diye iade ettim sonra msi ge76 raider aldım daha ağır :)
E3D974DF-2DB3-41B8-A117-F1F7749DB69F.jpeg
0C8FA4EA-3250-465E-AD9F-AFEC520232D5.jpeg
63040BDA-24A8-4787-AA05-154C1D061122.jpeg

Kasımda 18-19 bandındaydı fiyatı

140 w ekran kartlı omen 17 bakın. Ben aldım ağır diye iade ettim sonra msi ge76 raider aldım daha ağır :)Eki Görüntüle 1270857Eki Görüntüle 1270858Eki Görüntüle 1270859

Maşallah şarj aleti odun gibiymiş 🤠

140 w ekran kartlı omen 17 bakın. Ben aldım ağır diye iade ettim sonra msi ge76 raider aldım daha ağır :)Eki Görüntüle 1270857Eki Görüntüle 1270858Eki Görüntüle 1270859

Güle güle kullan hocam. Hangisinden daha memnun kaldın? Bende anlamayı düşünüyorum hp omen bi tık daha iyi gibi geldi bana.

Hocam msi 45k imiş maasallah, karşılaştırmak pek mantıklı değil gibi :)

Son düzenleme:
Ge76 raider 11uh-255tr 39k’ya aldım 27 aralıkta. Şu an yok stoklarda. 16gb rtx 3080 32 GB RAM. Fiyatı çok daha yüksek. Omeni alırken ağırlık takıntım vardı. Buradaki yorumları iadeden sonra gördüm. 19663’e f/p ürünüydü o zaman kasım ayında dolar artmadan. Yine de çoğu konfigürasyona göre çok iyi. Sonra 30.9kya raider 11ug-260xtr sipariş verdim. Diğerini siparişten sonra vatanda görünce onu iade edip Vatandakini aldım. 2 saat sonra 46 K oldu sonra stoktan kalktı. Şimdi 60k üstünde görüyorum fiyatını sürekli değişiyor. Bir ara 66 K idi. Ama Omen de kaliteli eski hplerle kıyaslamayın.

24e düştü hocam.e
24e düştü hocam.
Evet ama benim tulpar geldi birde 17'' istemiyorum...
Sağolun ama monster olmasına karar verdim. Büyük ihtimalle T5 V21.7 alacağım yapılandırma yaparak.
Ben aldım geldi hocam, merak ettiğin bişe var ise sorabilirsin...
Canlı görün derim malzeme kalitesi bence çok kötü...

Ben aldım geldi hocam, merak ettiğin bişe var ise sorabilirsin...

Canlı görün derim malzeme kalitesi bence çok kötü...
Merak ettim oyun ne oynuyorsun yada oynuyor musun FPS söylenebilir misin ? Oynadığın bütün oyunlar olur. Hayırlı olsun bu arada.
Merak ettim oyun ne oynuyorsun yada oynuyor musun FPS söylenebilir misin ? Oynadığın bütün oyunlar olur. Hayırlı olsun bu arada.
Özellikle assasins Creed oddsey , valhalla gibi yüksek grafikli oyunlardaki FPS değerli bir de klasik csgo ve valorant oynuyorsanız tabi ki.

Özellikle assasins Creed oddsey , valhalla gibi yüksek grafikli oyunlardaki FPS değerli bir de klasik csgo ve valorant oynuyorsanız tabi ki.
Ekstra olarak ne sorabilirim şarj ne kadar gidiyor test ettiniz mi ? Herhangi bir yapılandırma yaptınız mı ?

Ekstra olarak ne sorabilirim şarj ne kadar gidiyor test ettiniz mi ? Herhangi bir yapılandırma yaptınız mı ?
Hocam yapılandırma yapmadım, disk çok önemli değil ram içinde monster yapılandırması pahalı biraz, içindekini satıp kendim alıp 32gb yapabilirim.
Oyun oynamadım oynamayacağım da malesef :( Deneyecek oyunum dahi yok. Minig denedim, 3070 120W civarında 57-58Mh veriyor yani masaüstü 3070 e çok yakın. Oyunlarda da benzer performans verecektir. Şarjo kötü gibi hissettim ama daha bugün geldiği için biraz kullanmam lazım. AÇIK ARA EN KÖTÜ YANI YAZILIMI...

2-Monster Abra serisi sorunludur. Tulpar iyi bir seri.

Üstat, bu dediğin Abra'nın tongfang olanları için de geçerli mi? 16-18k bandında bilgisayar bakıyorum, lanet Legion 5 3060 2 aydır yok stoklarda, önümüzdeki hafta artık kesin karar verip almam gerekiyor, o yüzden Abra düşünüyorum.

Üstat, bu dediğin Abra'nın tongfang olanları için de geçerli mi? 16-18k bandında bilgisayar bakıyorum, lanet Legion 5 3060 2 aydır yok stoklarda, önümüzdeki hafta artık kesin karar verip almam gerekiyor, o yüzden Abra düşünüyorum.
Değil yanlış genelleme yaptım.
Tongfang için değil onlar da sorun genelde olmaz.
Olursa sadece ekranda olur ki o zaman da direk değişim yapıyorlar.
16-18k bandına Abra a7 v11.5 güzel gider.
A7 v11.5 TongFang ve en iyi abra modeli.

Geri
Yukarı