20-25 bin TL Araba Önerisi

Fiat Marea tavsiye edebilirim.
Fiat Brava, Bravo ve Marea modellerine baktım. Hemen hemen hepsi de 200bin km civarı. Aslında tasarım olarak beğeniyorum ancak temizi piyasada ederinin üstünde fiyatlarda gibi geliyor bana.

Bir de Volvo S40 var. Sanırım bu fiyat aralığında 200bin km'de bir araç alacaksam Volvo tercih ederim.

Son düzenleme:
Motor sağlamlığı konusunda japon arabaları derim. Toyota Corolla 1.6 GLİ veya XEİ yada herhangi bir "efsane kasa" olanlardan birini alabilirsin. Bizde 1995 Corolla XEİ var 250.000 KM civarında. Yağını, suyunu, benzinini koy keyfine bak.

Toyota Corolla 1.6 GLİ veya XEİ yada herhangi bir "efsane kasa" olanlardan birini alabilirsin.
Aslında efsane kasa XLİ modelini de düşünüyorum. Bir de tutulmayan modeli var 2000 yılı sonrası onların da şu kare farlı versiyonu hoş duruyor bence. 1.3 1.4 ve 1.6 Terra modeli olabilir. Klimalısını bulmak zor. Pek bir fikrim yok ama sağlamdır diye düşünüyorum.

99-2002 arası mazda 323 (mümkünse 1.8) yada 626. Sorunsuz arabalardır. İç malzemesi ve kaparta aksamı günümüz otomobillerinden daha dayanıklı ve kaliteli diyebilirim.

Uzun bir zaman geçti aradan. Sonunda bir Volvo S40 buldum. 98 model, 2.0 lt 16 valf motoru var. Biraz fazla yakacak ama araç çok temiz. Umarım bakım masrafları dışında masraf çıkarmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı