20-25 bin TL arası oyun ve render bilgisayarı önerisi

EfekanX

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar! Üniversiteye gideceğimden yeni bir bilgisayar toplayacağım (üniversite'ye kendi evimden gideceğim bundan dolayı laptop önermeyin. Intel veya AMD fark etmez ama gönlüm nedendir bilinmez Intel'den yana bir sempati oluştu :D bu arada sistem 25K'ya, monitör ve kulaklık dahil bir sistem almayı planlıyorum. Eğer ikisi içinde öneriniz varsa lütfen yazın.
(Not: Sistemi üniversite sınavından sonra toplayacağım yani tam indirimliyken almaya çalışacağım.)

Bu konu da size ait. 4K bütçe ile sistem mi yükselteceksiniz yoksa 25K ile yeni sistem mi toplayacaksınız?

Bu konu da size ait. 4K bütçe ile sistem mi yükselteceksiniz yoksa 25K ile yeni sistem mi toplayacaksınız?
Aslında haklısınız ancak benim bir kardeşim var bu nedenle bilgisayar kavgaları olduğundan yeni bir sistemin kavgayı çözeceğini düşündüm :D
Hocam sistem güzel beğendim amma monitör olarak 240Hz 1080p yerine 2K 144Hz bi monitör baksak nasıl olur bu arada klavye mousea ihtiyacım yok sadece kaliteli bi kulaklık alacağım :D

Aslında haklısınız ancak benim bir kardeşim var bu nedenle bilgisayar kavgaları olduğundan yeni bir sistemin kavgayı çözeceğini düşündüm :D

Hocam sistem güzel beğendim amma monitör olarak 240Hz 1080p yerine 2K 144Hz bi monitör baksak nasıl olur bu arada klavye mousea ihtiyacım yok sadece kaliteli bi kulaklık alacağım :D
Tamam hocam buyrun:

Hocam bu neymiş ya böyle :D Bu monitörü seçtim direkt
Kasayı ve Sıvı soğutmayı değiştirmenizi öneririm, monitör konusunda daha bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir.
Hocam 6800XT ve 3070 veya 3080 arasındaki fark nedir? Bu arada Kasa olarak NZXT H510 sıvı soğutmada ise NZXT Kraken X53 düşünüyorum.

Geri
Yukarı