20-25 bin TL arası sistem toplama önerisi

12400F RTX3070 ile CS en düşük ayarlarda 300 FPS'nin üzerine pek çıkmamak mesela. 12 13K ya toplasaydım keşke dedirtti. Daha bir sürü teknik sorun daha var. PC Ethernet'i algılamıyor çoğunlukla, hani korkar oldum o kablo yerinden çıkar bir daha tanımaz diye. Neyse konu açıp paylaşacağım zaten.

İyide bunlar gaminggen ile alakalı sorunlar değilki hocam parçaları onlar mı tasarlayıp size yolluyor onlar sadece aracı eğer teslim alırken bir şeyler kırılıp dökülmediyse ya da 2 ayda teslim edilmediyse onlarla ilgili sorun değil bu sistem parçaları ile ilgili sorunlar bu anlattığınız şeyler hatta belki sizinle bir şeyleri yanlış kurmuş veya virüs bulaştırmış olabilirsiniz 1050 Ti + R5 3600 ile ben 300 FPS alıyorum sizin o sistemle 500 almanız gerekiyor kafadan. Eğer siz driver ve işletim sistemi ile alakalı her şeyi düzgün yaptığınızdan eminseniz sistem parçaları ile ilgili bir sorun vardır onu bulun ve garantiye gönderin.

İyide bunlar gaminggen ile alakalı sorunlar değilki hocam parçaları onlar mı tasarlayıp size yolluyor onlar sadece aracı eğer teslim alırken bir şeyler kırılıp dökülmediyse ya da 2 ayda teslim edilmediyse onlarla ilgili sorun değil bu sistem parçaları ile ilgili sorunlar bu anlattığınız şeyler hatta belki sizinle bir şeyleri yanlış kurmuş veya virüs bulaştırmış olabilirsiniz 1050 Ti + R5 3600 ile ben 300 FPS alıyorum sizin o sistemle 500 almanız gerekiyor kafadan. Eğer siz driver ve işletim sistemi ile alakalı her şeyi düzgün yaptığınızdan eminseniz sistem parçaları ile ilgili bir sorun vardır onu bulun ve garantiye gönderin.
Bütün drivelar günceldi ve hala güncel. Pc zaten kilitlenip kalıyordu güç düğmesine basıp kapatmak zorunda kalıyordum. (10dk da bir) Bu, fps ve ethernet sorunları nedeniyle gaming gen e geri yolladım sistemi. Donma sorunu kısmen ortadan kalktı, bazen hala donuyor ama o fps, ethernet sorunu devam etti. Kaç kere güncelledim hatırlamıyorum sistemi.
Sorunlu parçayı bulup marka garantisine yollamak onların görevi sonuçta 2 yıl garantisi var bu pc nin. Yapmadılar.

Geri
Yukarı