20 25 bin TL civarı laptop önerisi

Ayrica oyun oynamayacak, gundelik isleri yapacak yani ekran kartindan ziyade islemci onemli.
Madem ekran kartli alacak. 3050 almasin berbat bir kart. 3K daha artirirsa 4050 var ve ben attim zaten.
Gündelik işin yanında Autocad'de kullanacak. Kötü de olsa ekran kartı gerekli. Yani 3050 fazlasıyla yeterli bir kart. Boşuna bütçe artırıp hemde düşük RAM alması aşırı saçma. RTX 3050 zaten fazlasıyla yeterli.

Gündelik işin yanında Autocad'de kullanacak. Kötü de olsa ekran kartı gerekli. Yani 3050 fazlasıyla yeterli bir kart. Boşuna bütçe artırıp hemde düşük RAM alması aşırı saçma. RTX 3050 zaten fazlasıyla yeterli.
O paraya 3050 alinmaz. Hatta 2060'in bile 3050'ye fark attigi oluyor. En azindan 3k daha cikip bunu alirsa 3050'den daha guclu bir ekran karti ve islemciye sahip oluyor :

Hatta 2060'in bile 3050'ye fark attigi oluyor.
Kardeşim anlama sıkıntıların mı var? Anlatıyorum anlamıyorsun. Adam oyun oynamayacak Autocad kullanacak. 3050 ve 4050 arasındaki farkı anlamayacak bile. Niye bunun için fazla para versin.

Ileri zamanlar icin. Daha ileri donuk. Ayrica satarken de rahatca satar.
Kardeşim adam sadece Autocad kullanacak. Hala bana oyun oynayacakmış gibi cevap veriyorsun. Autocad kullanacak adam 3050 ile 4050 arasında fark göremez. Şimdi de göremez, 2 yıl sonra da göremez, 4 yıl sonra da göremez. Ayrıca adam kullanmak için öneri istiyor satmak için değil.

Kardeşim adam sadece Autocad kullanacak. Hala bana oyun oynayacakmış gibi cevap veriyorsun. Autocad kullanacak adam 3050 ile 4050 arasında fark göremez. Şimdi de göremez, 2 yıl sonra da göremez, 4 yıl sonra da göremez. Ayrıca adam kullanmak için öneri istiyor satmak için değil.
Adam hangisini istiyorsa onu alsin secim onun, cunku senle uzlasamayacagiz burada.

Geri
Yukarı