20-25 bin TL performansı ve kamerası iyi olan telefon önerisi

Bütçe
20.000-25.000

aet_95

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller, daha önce açtığım konuda bütçemi 15.000-17.000 TL arasında belirlemiştim ancak istediğim özelliklerin bu fiyat skalasında olmadığını fark ettim ve bütçemi 20.000-25.000 TL'ye yükseltmeye karar verdim. Bu fiyat aralığında Xiaomi Mi 12T dikkatimi çekti. Bu telefon ile Mi 13T arasında çok bir fark var mı? Epey'in sitesinden baktığımda çok bir fark olmadığını gördüm. Sizce Mi 12T almak için uygun bir telefon mu? Bunun haricinde önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

İstediğim özellikler:
1) Telefon uzun ömürlü olsun.
2) Kamerası iyi olsun.
3) Isınma kasma vb sorunları olmasın.
4) Yazılımsal desteği kısa sürmesin.
5) Ekran kalitesi renk değerleri ve ekran çerçeve oranı iyi olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
S23'e çıkın 1K daha verip.
Pardon, 28 olmuş S23.
S23 FE'ye bakabilirsiniz, fakat ben olsam bütçeyi biraz daha esnetip S23 alırdım.

@aet_95 Xiaomi 13T; %30 daha yüksek parlaklığa ulaşabilen, 144Hz destekli bir ekrana sahip.
Xiaomi 13T'nin ana kamera sensörü fark edilir düzeyde daha büyük, RAW desteği sunuyor, telefotoya sahip ve daha başarılı geniş açı kamerasına sahip. Başlıca farkları kamera paketi ve ekran üzerine.
Batarya ve SoC olarak aynı ayarda cihazlar.

@aet_95 Xiaomi 13T; %30 daha yüksek parlaklığa ulaşabilen, 144Hz destekli bir ekrana sahip.
Xiaomi 13T'nin ana kamera sensörü fark edilir düzeyde daha büyük, RAW desteği sunuyor, telefotoya sahip ve daha başarılı geniş açı kamerasına sahip. Başlıca farkları kamera paketi ve ekran üzerine.
Batarya ve SoC olarak aynı ayarda cihazlar.
Sensörünün büyük olması ve RAW desteği sunması etkili farklar mıdır bilmediğimden soruyorum. Ayrıca ekranının 144 HZ olması pil tüketimini çok etkiler mi?

Geri
Yukarı