20-25 bin TL sistem önerisi

Bütçe
25000

erdincgenes

Femtopat
Daha fazla  
25K'ya kadar bütçem var. Belki biraz aşabilirim. Yakın zamanda sistemlere zam geldiği için tekrar sormak istiyorum bu fiyatlar arasında alabileceğim en iyi sistem nedir? Tekrar zam gelmesinden korktuğum için biraz hızlı davranmak istiyorum. Kendim de toplayabilirim. Hazır sistemlere de açığım. İlginiz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu ikisi 23300 gibi bir şey tutuyor kalan parayada kulaklık mouse klavye alırsınız.
Veya bütçenizi biraz çıkabilirseniz bazen indirimlerde RTX 3070 Ti'lı kasalar 24K ya düşüyor.

Bu ikisi 23300 gibi bir şey tutuyor kalan parayada kulaklık mouse klavye alırsınız.
Veya bütçenizi biraz çıkabilirseniz bazen indirimlerde RTX 3070 Ti'lı kasalar 24K ya düşüyor.
Monitör ve ekipmanlara ihtiyacım yok sadece bilgisayar alacağım

Hocam sitelerde işlemciyi 12400F ya da Ryzen 5 5600 seçin, ekran kartını da RTX 3070 ya da Ti'lı versiyonunu seçip en ucuzunu alın bence, sizin için bende bakacağım

25K'ya kadar bütçem var. Belki biraz aşabilirim. Yakın zamanda sistemlere zam geldiği için tekrar sormak istiyorum bu fiyatlar arasında alabileceğim en iyi sistem nedir? Tekrar zam gelmesinden korktuğum için biraz hızlı davranmak istiyorum. Kendim de toplayabilirim. Hazır sistemlere de açığım. İlginiz için teşekkürler.

ULTIMA-3070Ti / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR ben olsam bu sistemi alırdım

Son düzenleme:
Bu sistemin muadili çok daha ucuza var zaten. Bu sıralar bu sistem dışında avantajlı pek bir hazır sistem yok piyasada. Bunu attığım şekilde alabilirsin.

Bütçenin tamamını illa kullanayım diyorsan da şu şekilde önerebilirim:
Mümkünse 2K çözünürlükte kullanılmasını tavsiye ederim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı