20-25 bin TL televizyon önerisi

ZODIAC12

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem yazdığım gibi Max 25k. Aklımda Samsung ve Philips markaları var ama model olarak hiç bilmiyorum hangisi iyi diye. TCL de öneren var ama bilmiyorum. Baktığım bazı TV'ler Smart TV bazıları Android TV. Farkı nedir bunu? Ve bütçeye göre kaliteli marka fark etmeksizin öneri verebilir misiniz?

Öneririm ben kullandım belli bir süre ve çok memnun kaldım.

Vestel eski kullandığım marka. Ve hiç memenun değildim. Eski modeldi ama zamanla YouTube girmemeye başladı komple akıllı TV özelliği kayboldu. Donmalar takılmalar çabası. Belki kötü bir modeline denk geldik araştırmadan almıştık. Ama ön yargı var diyebilirim. Önerin için teşekkür ederim. Smart ile Android farkı tam ne oluyor hocam? Ve varsa başka önerilerin de dikkate alacağım

Birçok modelini gördüm ve hangisi iyidir kararsızim. TV konusunda bilgim çok yok. Önereceğin bir model var mı?

Smart'ta sadece belli programları yükleyip kullanabiliyorsun Android'te ise senin telefonun ne geldiyse kullanabiliyorsun fark o ama Android istersen Vestel tarafı için konuşuyorum 50-45 inch'e düşmen gerekebilir.

Smart'ta sadece belli programları yükleyip kullanabiliyorsun Android'te ise senin telefonun ne geldiyse kullanabiliyorsun fark o ama Android istersen Vestel tarafı için konuşuyorum 50-45 inch'e düşmen gerekebilir.
Anladım. Android tv almak daha mantıklı. Ve vestel yerine Samsung tcl Philips markalarında iyi bir android tv bulabilir miyiz?

Bütçem yazdığım gibi Max 25k. Aklımda Samsung ve Philips markaları var ama model olarak hiç bilmiyorum hangisi iyi diye. TCL de öneren var ama bilmiyorum. Baktığım bazı TV'ler Smart TV bazıları Android TV. Farkı nedir bunu? Ve bütçeye göre kaliteli marka fark etmeksizin öneri verebilir misiniz?
1713647609722.png
bu modeli var knki tcl nin 2022-2023 serisi google tv destekli telefonuna google tv indirip film leri anında açabilirsin televizyondada açılır ayrıca google home destkeli akıllı biz televizyon telefondan manuel olarak kapatabilirsin evden uzaklaştığında açık veya kapalı olduğuna bakabilirsin ve sesli komut ilede kapatabilirsin 58" inç ve 4k

Eki Görüntüle 2174237bu modeli var knki tcl nin 2022-2023 serisi google tv destekli telefonuna google tv indirip film leri anında açabilirsin televizyondada açılır ayrıca google home destkeli akıllı biz televizyon telefondan manuel olarak kapatabilirsin evden uzaklaştığında açık veya kapalı olduğuna bakabilirsin ve sesli komut ilede kapatabilirsin 58" inç ve 4k
Bunu gördüm. Güzel ve yeni gözüküyor ama android tv ler zamanla yavaşlıyor deniyor. Samsung ve lg farklı işletim sistemi kullanıyormuş. Sizce onlara mı bakmak lazım. Tvde yaptığım iş uydudan normal kanalları izlemek YouTube, Netflix gibi genel uygulamalar ve tarayıcıdan film açmak veya tarayıcıda gezinmek. Bunlar için Android tv yavaşlama riskine girmek istemiyorum doğruysa bu. Bilginiz var mı acaba?

Var mı öneri?

Son düzenleme:
Birçok modelini gördüm ve hangisi iyidir kararsızim. Tv konusunda bilgim çok yok. Önereceğin bir model var mı?
Modelini önermem için araştırmam lazım fakat fiyat performans ürünüdür. TCL 43L5A modelini kullanıyorum gayet akıcı tatmin edici. Toshiba, sunny gibi markaları önermiyorum. Samsung da olabilir o fiyat bandında araştırman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı