20-25 bin TL televizyon önerisi

Modelini önermem için araştırmam lazım fakat fiyat performans ürünüdür. TCL 43L5A modelini kullanıyorum gayet akıcı tatmin edici. Toshiba, sunny gibi markaları önermiyorum. Samsung da olabilir o fiyat bandında araştırman lazım.
43 inc gözüküyor 55 ini bulamadım bu modelin. Birçok markadan güzel tvler buldum ama kimisi oled qled LED farkına bak diyor. Oled pahalı geliyor. Android tv zamanla yavaşlıyor deniliyor. Çok kararsız kaldım. Pc alırken bu kadar kararsız kalmamistim:D

43 inc gözüküyor 55'ini bulamadım bu modelin. Birçok markadan güzel TV'ler buldum ama kimisi OLED QLED LED farkına bak diyor. OLED pahalı geliyor. Android TV zamanla yavaşlıyor deniliyor. Çok kararsız kaldım. PC alırken bu kadar kararsız kalmamistim:D

Haklısın. Ben de aynı şeyleri yaşadım. Piyasada çok fazla TV var. Bu işin lideri Samsung dur. TCL F/P'dir üzmez. Bir de monitör gibi fazla detayına inmene gerek yok diye düşünüyorum. Sonuçta alınan bir televizyon. Çok şey beklememek lazım, dayanıklı ve akıcı olsun, uygulama yüklenebilisin yeterli. Bütçem senin kadar olsa 4K Samsung tercih ederdim. Dediğim gibi öyle sürekli TV izleyen birisi değilseniz gerkesiz detaya inmenin bir anlamı yok, klasik kapitalist düzen rekabeti, kelime oyunları.

Haklısın. Ben de aynı şeyleri yaşadım. Piyasada çok fazla TV var. Bu işin lideri Samsung dur. TCL F/P'dir üzmez. Bir de monitör gibi fazla detayına inmene gerek yok diye düşünüyorum. Sonuçta alınan bir televizyon. Çok şey beklememek lazım, dayanıklı ve akıcı olsun, uygulama yüklenebilisin yeterli. Bütçem senin kadar olsa 4K Samsung tercih ederdim. Dediğim gibi öyle sürekli TV izleyen birisi değilseniz gerkesiz detaya inmenin bir anlamı yok, klasik kapitalist düzen rekabeti, kelime oyunları.
Haklısınız. Birazda gelecekte PlayStation alırsam ona da uygun olsun diye düşünmüştüm.
Sizce yeterli midir? Samsung tercih edeceğim galiba. Piyasada en stabil ve düzenli marka Samsung gibi duruyor.

Haklısınız. Birazda gelecekte PlayStation alırsam ona da uygun olsun diye düşünmüştüm.
Sizce yeterli midir? Samsung tercih edeceğim galiba. Piyasada en stabil ve düzenli marka Samsung gibi duruyor.
Bence fazlasıyla yeterlidir. Benim tercihimde muhtemelen çok farklı olmazdı. Bir de bildiğiniz gibi teknolojik ürünler biraz da şans işidir

Bence fazlasıyla yeterlidir. Benim tercihimde muhtemelen çok farklı olmazdı. Bir de bildiğiniz gibi teknolojik ürünler biraz da şans işidir
Doğru diyorsunuz. Bana stabilizasyon versin yeter. 2-3 yıl sonra kasmalar donmalar olmasın. Eskisinde yaşadım ve sadece kanalları izlemek zorunda kaldım. YouTube vs açmamaya başladı. Zaten aile evi olduğu için YouTube veya tarayıcı dışında uygulamalarda çok gezinmeyiz.

Geri
Yukarı