20-25 bin TL yazılım içim laptop önerisi

Bütçe
20-25k

Lordofdragon

Hectopat
Bu sene yazılım öğrencisi olacağım ama bilgisayarım yok. Araştırma yapıyorum ama tam olarak hangisi işime yarar bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim hem oyun oynayacağım hem yazılım için kullacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene yazılım öğrencisi olacağım ama bilgisayarım yok. Araştırma yapıyorum ama tam olarak hangisi işime yarar bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim hem oyun oynayacağım hem yazılım için kullacağım.

Hocam oyun da oynayacaksan MacBook al diyenleri dinleme fiyat aralığın bir düşük olduğu için (bunu yazarken utanıyorum 20k ya düşük diyoruz artık) F/P Olarak HP Victus öneririm hem güçlü laptoptur hem sade bir tasarımı var diğer oyuncu bilgisayarları gibi gösterişli değil tek handikapı
Malzeme kalitesi çok üst seviye değil dandik te değil ortalama bir laptop
HP Victus 16-e0025nt 5600h 16gb 512gb Ssd 16.1
Bu modele bakabilirsin

Hocam oyun da oynayacaksan MacBook al diyenleri dinleme fiyat aralığın bir düşük olduğu için (bunu yazarken utanıyorum 20k ya düşük diyoruz artık) F/P Olarak HP Victus öneririm hem güçlü laptoptur hem sade bir tasarımı var diğer oyuncu bilgisayarları gibi gösterişli değil tek handikapı
Bu modele bakabilirsin
Neye göre ortalama dediniz? Giriş seviyesi Clevo kasa dışında geçebildiği kasa yok cihazın.

Üstelik 24 e 3050?

Acer'ı kime sorduysam uzak dur diyolar, nedenini biliyor musunuz?

Bu modele bakabilirsin
Victuslar'ın Amd ve İntel işlemcileri var hangisini önerirsiniz?

Acer'ı kime sorduysam uzak dur diyorlar, nedenini biliyor musunuz?

Victuslar'ın AMD ve Intel işlemcileri var hangisini önerirsiniz?

Ben Intel i5-12500H kullanıyorum çok memnunum fiyat performans işlemcisidir attığım linkte Windows 11 kurulu geliyor bunun için 24K fiyatı var FreeDOS olanı alırsanız 21k ya bulmanız mümkün ben şahsen kasa kalitesinden çok donanıma önem veriyorum ki kasa kalitesini arkadaşlar çok kötülemiş şu an Victus'un 16 modelinden yazıyorum 40 binlik laptop kalitesi vermesede dandik bir kasası yok

24 bin liraya 3050 alınmaz saçmalamayın isterseniz. acer attım onu almak istemezseniz lenovo alın ne diyim.

lenovo hem daha uygun hem de 3050 ti.

Geri
Yukarı