Satılık %20-25 indirimli Steam oyunları

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Ekrem taha

Hectopat
750TL bakiye var. İstediğiniz oyunların 100TL üzeri olması daha iyi olur. Ödeme yöntemi Papara veya Tosla. Steam arkadaş kodum: 1253920903. Güvenilirlik için önceki konularıma bakabilirsiniz 5-6 satış yapmıştım daha önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 tane Ark Survival alacağım fakat oyun indirime girince acaba sizde bakiye kalır mı?

750TL bakiye var. İstediğiniz oyunların 100TL üzeri olması daha iyi olur. Ödeme yöntemi Papara veya Tosla. Steam arkadaş kodum: 1253920903. Güvenilirlik için önceki konularıma bakabilirsiniz 5-6 satış yapmıştım daha önce.

Ben ETS 2 ve DLC'lerini alacağım hocam. İndirimli fiyatta yaklaşık hepsi 170-180 tutuyor. Fakat şu an indirim de değil. Siz de bakiye kalır mı?

3 tane Ark Survival alacağım fakat oyun indirime girince acaba sizde bakiye kalır mı?

Bilmiyorum hocam indirime girince yazarsınız buraya.
Ben ETS 2 ve DLC'lerini alacağım hocam. İndirimli fiyatta yaklaşık hepsi 170-180 tutuyor. Fakat şu an indirim de değil. Siz de bakiye kalır mı?

Çok çabuk biteceğini düşünmüyorum normalde bende indirim döneminde açıyordum konuları bu sefer erkenden açtım.

750TL bakiye var. İstediğiniz oyunların 100TL üzeri olması daha iyi olur. Ödeme yöntemi Papara veya Tosla. Steam arkadaş kodum: 1253920903. güvenilirlik için önceki konularıma bakabilirsiniz 5-6 satış yapmıştım daha önce.

CS:GO Prime hediye edebiliyor musunuz? Edebiliyorsanız ne kadar olur?

Battleflied 3'ü 35 TL'ye verirseniz almak isterim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı