20-25K arası Gaming laptop önerisi

120Hz'nin 144'ten pahalı olmasının sebebi belki çözünürlük olabilir belki ekran OLED olabilir ya da yüksek renk doğruluğu vardır.
120 hz bazi monitorler ms degerleride yuksek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221202-125832_Opera.jpg
    Screenshot_20221202-125832_Opera.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 39
Başka model önerisi olan var mı? En son arasından karar vereceğim.

Bu da aynı modelin işlemciden kısılıp 3060 takılan modeli ama modelleri iyi araştır ekran kartı kaç watt veya kronik arıza varmı bilmiyorum

Bu da aynı modelin işlemciden kısılıp 3060 takılan modeli ama modelleri iyi araştır ekran kartı kaç watt veya kronik arıza var mı bilmiyorum.

Ekran kartının kaç watt olması lazım? Ve neye etkisi var aydınlatabilir misin?

Amazon'dan alın bence ürünü herhangi bir sorunda oraya gittiğinizde değişim yapmamak için kullanıcı hatası damgası yemeniz mümkün Amazon 2 yıl ade garantisi veriyor bir sorun olursa.

Amazon'dan alın bence ürünü herhangi bir sorunda oraya gittiğinizde değişim yapmamak için kullanıcı hatası damgası yemeniz mümkün Amazon 2 yıl ade garantisi veriyor bir sorun olursa.

Bu yüzden elden almayı düşünüyorum, Teknosa veya Media market gibi yerlerde satılıyorsa gerçekten cok cok işime gelir. İnternetten alıp riske girmek istemiyorum.

Bu yüzden elden almayı düşünüyorum, Teknosa veya Media market gibi yerlerde satılıyorsa gerçekten cok cok işime gelir. İnternetten alıp riske girmek istemiyorum.

Ha elden de bu sorunları yaşayabiliyorsunuz diyorsan bir şey diyemeyeceğim.

Bu laptop nasıl arkadaşlar?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı