20-27 Şubat Steam gizem festivali indirimlerinde hangi oyunlar alınmalı?

Levgae.jar

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar, Steam halihazırda dolar kurunu güncellemişken tüm oyunlara zamlanıyor ve 20 – 27 şubat 2023 tarihlerinde gizem festivali indirimi yapılacak sizce hangi oyunlar alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Steam halihazırda dolar kurunu güncellemişken tüm oyunlara zamlanıyor ve 20 – 27 şubat 2023 tarihlerinde gizem festivali indirimi yapılacak sizce hangi oyunlar alınmalı?

Bana kalırsa alabiliyorsanız.
Ready or Not.
Crysis serisi.
Hunt shotdown.
Age of Empires serisi (indirimde düşüyorlar)
Dying Light 1 alabiliyorsan 2
Thehunter: Call of the wild™

Hocam zamlar fena geliyor. Buldunuz mu bir oyun direkt kapın.
  • Raft
  • Satisfactory
  • Northgard
  • Terraria
  • Stardew Valley.
  • Middle Earth Shadow of mordor / Shadow of War.
Hocam saydıklarım klasik önerilerdendir ama elinizde yoksa almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Hepsi kalitesine göre ucuz oyunlardır. Şu ortamda fiyatlarının aynı kalacağını sanmıyorum. Güzel tavsiyeler için takipteyim...

Bu arada bunlar indirime girer mi bilmiyorum ama sık sık giren oyunlar olduğu için istek listenize alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam zamlar fena geliyor. Buldunuz mu bir oyun direkt kapın.
  • Raft
  • Satisfactory
  • Northgard
  • Terraria
  • Stardew Valley.
  • Middle Earth Shadow of mordor / Shadow of War.
Hocam saydıklarım klasik önerilerdendir ama elinizde yoksa almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Hepsi kalitesine göre ucuz oyunlardır. Şu ortamda fiyatlarının aynı kalacağını sanmıyorum. Güzel tavsiyeler için takipteyim...

Bu arada bunlar indirime girer mi bilmiyorum ama sık sık giren oyunlar olduğu için istek listenize alabilirsiniz.

Ah bir de sistem kaldırsa.

Ready or Not.
Crysis serisi.
Hunt shotdown.

Dying Light Şu an indirimde hatta çok iyi indirimde almanı tavsiye ederim. DLC'ler ile birlikte veriliyor.

Ready or Not.
Crysis serisi.
Hunt shotdown.

Age Of Empires Serisinden'de 3'ün Definite Edition'u var bende.

Ready or Not.
Crysis serisi.
Hunt shotdown.

Crysis Remastered alınır mı? Alasım vardı fakat GeForce NOW'dan oynayacağım için biraz soru işareti bıraktı. Oyun süreleri de kısa.

Dedektiflik tarzı oyunlar indirime girecek ama umarım diğer büyük oyunlarda girer indirime. Horizon zero dawn alacağım beklemedeyim.

Geri
Yukarı