20-30 bin TL alınabilecek en iyi hazır sistem hangisidir?

Ben model öneririm ancak dönüştürücü ile kullanman lazım. Yeni bir konu aç arkadaşlar dönüştürücü falan önerir. Alacağın sistemi de belirt konuda.

Bu modeli alabilirsin SSD olarak. Dediğim gibi alacağın sistemi ve şu SSD'yi belirterek dönüştürücü önerisi iste yardımcı olurlar.

4.0 diyor anakartta 4.0 PCI çıkışı var oraya takamıyor muyum?

4.0 diyor anakartta 4.0 PCI çıkışı var oraya takamıyor muyum?

O PCI çıkışı ekran kartı için dostum. PCI 3.0 çıkışına sanırım dönüştürücü ile takılıyor. :D konu aç sen dediklerimi de belirt attığım SSD'yi de at sana öneri yaparlar neyi nereye takacağını söyletler merak etme. Tam olarak bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem.

O PCI çıkışı ekran kartı için dostum. PCI 3.0 çıkışına sanırım dönüştürücü ile takılıyor. :D konu aç sen dediklerimi de belirt attığım SSD'yi de at sana öneri yaparlar neyi nereye takacağını söyletler merak etme. Tam olarak bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem.
kusura bakmayın karar veremiyorum son kez birşey soracağım
1. sistem

2.sistem

3.sistem

Kusura bakmayın karar veremiyorum son kez bir şey soracağım.
1. sistem.

2.sistem

3.sistem

Bunların arasındanda Vulcan'ı mı tercih etmeliyim kusura bakmayın böyle konularda çok kararsız kalıyorum.

Kusura bakmayın karar veremiyorum son kez bir şey soracağım
1. sistem

2.sistem

3.sistem

Bunların arasındanda Vulcan'ı mı tercih etmeliyim kusura bakmayın böyle konularda çok kararsız kalıyorum.

Elite adlı sistemi al bare 100 TL cebine kalsın. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı