20-30 bin TL arası laptop önerisi

Bütçe
25000
Aynı TDP değerlerinde 3070, RAM eklemesi yapabilirsin.

Hocam TDP değerlerini nereden öğrenebilirim acaba çoğu sitede kaç watt olduğu yazmıyor

Bütçe yeter mi?

Bütçe yeterli ama Acer hiç kullanmadım kullanan arkadaşımda hiç olmadı o yüzden güvenemiyordum çok kullanıyor ya da önceden kullanmış iseniz beni bilgilendirebilir misiniz?

Hocam TDP değerlerini nereden öğrenebilirim acaba çoğu sitede kaç watt olduğu yazmıyor

Bütçe yeterli ama Acer hiç kullanmadım kullanan arkadaşımda hiç olmadı o yüzden güvenemiyordum çok kullanıyor ya da önceden kullanmış iseniz beni bilgilendirebilir misiniz?

Kendi sitesinden veya incelemelerden öğrenebilirsin, Nitro 150W. Genel olarak iyi bir model, sıkıntı çıkarmaz.

Nitro varken alınmaz.

Acer Nitro 5 serisi nasıl hocam ısınma ya da ses problemleri çok var mı biliyorsan bilgilendirir misin?

Isınma sorunu ile karşılaşmadım. Harici fanla kullanıyorum gerçi ben. Ses konusunda da eğer fanları maksimumda çalıştırırsanız gerçekten kulaklıksız oyun oynayamazsınız. Bilgisayar uçuşa geçiyor çünkü. Ama soğutma konusunda işini yapıyor. MUX Switch de var, tek yapacağınız bir tane daha 8GB DD4 3200 MHz RAM alıp takmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı