20-30 bin TL Gaming laptop önerisi

@Artoria Pendragon Anladım teşekkür ederim peki fiyat performans olarak önerebileceğiniz tek laptop bu mudur? Bu akşam Amazon Prime day günleri geliyor
Bu 2 laptop üzerinde duruyorum.
Ayrıca önerdiğiniz üzürün Trendyol Hepsiburada vs sitelerde de var Trendyol sitesindeki fiyatı sizin attığınız Pazarama ile neredeyse aynı. Siteler ve satıcı GPT teknolji hakkında çok bilgim yok. Hangisi daha güvenilirdir. Ve satıcı gptteknoloji ilgili midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki eski kasa mı?
Videoyu hiç izlemedim, 11 ay önce atılmış zaten. O ara daha bu model yoktu.

@Artoria Pendragon Anladım teşekkür ederim peki fiyat performans olarak önerebileceğiniz tek laptop bu mudur? Bu akşam Amazon Prime day günleri geliyor
Bu 2 laptop üzerinde duruyorum.
Ayrıca önerdiğiniz üzürün Trendyol Hepsiburada vs sitelerde de var Trendyol sitesindeki fiyatı sizin attığınız Pazarama ile neredeyse aynı. Siteler ve satıcı GPT teknolji hakkında çok bilgim yok. Hangisi daha güvenilirdir. Ve satıcı gptteknoloji ilgili midir?
Evet, attığınız modellerden daha iyi. Satıcı güvenilir.

bu laptop ile farklı 13500 h ve ram -9ms olarak söylüyor sizin attığınız bilgisayarın msini göremedim.Yorumlarda 25ms olduğu söyleniyor.Hangi işlemci daha iyidir ve 25 ms çok fazla değil midir?

Bu laptop ile farklı 13500 h ve RAM -9ms olarak söylüyor sizin attığınız bilgisayarın MSI'ni göremedim. Hangi işlemci daha iyidir ve MSI'ni söyleyebilir misiniz?

İşlemci olarak Victus daha iyi, TUF 25 ms. TUF'un artısı 140W GPU, MUX Switch, çok daha uzun pil ömrü ve panel/kasa kalitesi.

Yani 140W değeri ms vs işlemcinin önüne mi geçiyor anladığım kadarıyla

140W'nin 90W kısmına kadar kullanabiliyorsun sadece fakat gene de bir artı bu, diğer saydıklarımı da katınca TUF daha mantıklı.

140W'nin 90W kısmına kadar kullanabiliyorsun sadece fakat gene de bir artı bu, diğer saydıklarımı da katınca TUF daha mantıklı.
tamamdır teşekkürler

Tekrardan merhaba son olarak 2 laptop arasında kaldım bunlardan hangisini almalıyım sebebi ile beraber yazabilir misiniz?
Amazon.com.tr

ACER Nitro 5 i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050T Siyah Dizüstü Bilgisayar(Acer Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Acerin fiyatı burada pahalı ama başka yerde neredeyse eşit .Şimdiden teşekkürler

bunları aldıktan sonra 16x2 ram takmayı düşünüyorum bu modeller destekler mi ve hangi markayı önerirsiniz

Geri
Yukarı