20-30 litre pipo filtre önerisi

lamba

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben 20-30 litrelik akvaryum planlıyorum plastik saklama kabında bakacağım. Sağlığa zararlı madde içermeyecek. Ama bu kadar 20-30 litrelik akvaryuma pipo filtre istiyorum bunu nasıl yaparım asma pipo istemiyorum çünkü eğimli bir saklama kabı olur büyük ihtimal. Yardımınızı bekliyorum modeli gibi şeyleri belirtiniz ve buna uygun hava motoru öneriniz. Japon balığı akvaryumu olacak tam uyumlu olsun. Şimdiden teşekkürler.

Akvaryumla ilgili 31 tane konu açtınız ve gelen mesajları pek iplediğinizi zannetmiyorum. Ama buyur:

Yanına da bir tane hava motoru al:

Filtre olarak submersible filtre veya iç filtre olabilir, linkler temsili, fikir oluşması açısından. Bu tipte farklı modellere veyahut petshoplara da bakabilirsin ama internet genelde daha uyguna geliyor.

Akvaryumla ilgili 31 tane konu açtınız ve gelen mesajları pek iplediğinizi zannetmiyorum. Ama buyur:

Yanına da bir tane hava motoru al:

Filtre olarak submersible filtre veya iç filtre olabilir, linkler temsili, fikir oluşması açısından. Bu tipte farklı modellere veyahut petshoplara da bakabilirsin ama internet genelde daha uyguna geliyor.

Efendim yazanlarda istediğim cevabı vermiyor ve ben iç filtre veya şelale filtre demedim ben pipo filtre dedim. Hem 20-30 litre arası uygun mu?

Efendim demene gerek yok sağ ol. Asma filtre istemiyorum dediğin için onları attım.

Evet ama bunlarda asma efendim, dalga mı geçiyorsunuz? Küçük pipo filtre veya orta boy veya büyük boy pipo filtre mi bunu soruyorum burada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ama bunlar da asma efendim. Dalga mı geçiyorsunuz? Küçük pipo filtre, orta boy veya büyük boy pipo filtre, bunu mu soruyorum burada?
Yazmayacaktım daha ama son defa yazayım.

Öncelikle bunlar asma değil. İç filtre senin ihtiyaçların için daha uygun, görüntü olarak da daha iyi bir seçenek.

Attığım 1. linkteki iç filtre. Yani akvaryumun içine yerleştirilir.
2. linkteki de filtre değil, hava motoru. Filtreyi çalıştırmak için lazım olan şey yani, bu olmasa da çalışır ama olursa balıklar için daha sağlıklı olur. Pipo filtre istiyorsan bir hava motoru şart ama.

Boyutu hakkında bir şey de demedim, bunu nereden çıkardın? Yine de söyleyeyim 1. linktekinin boyutu küçük. 20-30 litre demişsin, ben sana 60 litreye kadar iş gören bir tavsiye verdim. Yani akvaryumuna rahatlıkla olur.
Ayrıca biraz araştırarak evde kendi pipo filtreni de yapabilirsin.

Dediğin gibi Japon balığına uygun güzel tavsiyeler verdim, hadi kolay gelsin. Ayrıca bana yine efendim demesen iyiydi dostum.

Son düzenleme:
Merhaba ben 20-30 litrelik akvaryum planlıyorum plastik saklama kabında bakacağım. Sağlığa zararlı madde içermeyecek. Ama bu kadar 20-30 litrelik akvaryuma pipo filtre istiyorum bunu nasıl yaparım asma pipo istemiyorum çünkü eğimli bir saklama kabı olur büyük ihtimal. Yardımınızı bekliyorum modeli gibi şeyleri belirtiniz ve buna uygun hava motoru öneriniz. Japon balığı akvaryumu olacak tam uyumlu olsun. Şimdiden teşekkürler.
Plastiğe japon bakamazsın ayrıca pipo filtre yerine duvar piposu tercih et yorgunluktan 11 japonumy kaybettim iç filtre koydum plastik kapta bakmanın luzmu yok zulüm edersin ben ettim sen etme benimkiler camdaydı ama 30 litrede japon bakılmaz en acı şekilde tecrübe ettim araya paravanlar koyup askı filtre koyarak beta bakabilirsin ben öyle yaptım akvaryumun oturmasını bekleyip beta alıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı