20 bin TL bütçeye oyun için hangi telefon alınmalı?

Xiaomi al at bir Custom ROM
Zaten Xiaomi = Custom ROM

Android'de Samsung rakipsiz olmasa Samsung'u sevmesem beğendiğim modeller arasında.

Tek sorunu reklam değil, MIUI direkt stabil değil. Arada bir durduk yere kendini kapatmalar mı dersin, uygulamalar arası geçişte buglanmalar mı dersin, animasyonlarda takılmalar mı dersin bir sürü problemi var. Ailecek Xiaomi kullanıyoruz evet fiyat performans ürünü fakat 20bin lira gibi rakamlara çıkıldığına tercih edilmemeli bence.
X6 Pro yerine bir cihaz önerisi alalım sizden öyleyse 20 bin lira bandında ne var X6 Pro'dan iyi yurtiçi cihaz?

X6 Pro yerine bir cihaz önerisi alalım sizden öyleyse 20 bin lira bandında ne var X6 Pro'dan iyi yurtiçi cihaz?
Teknik kısımlara hakim değilim, ben sadece kullanıcı deneyimi olarak bilgilendirmek amacıyla yorum yaptım. Bir daha telefon alacak olsam Xiaomi ve türevlerini hayatta almam. En kötü gider A34 veya A54 alırım daha iyi.

X6 Pro yerine bir cihaz önerisi alalım sizden öyleyse 20 bin lira bandında ne var X6 Pro'dan iyi yurt içi cihaz?

Var mı?

17.066, 08 TL

SD 888 alınmaz fiyatını hak etmiyor

Ve bu GT 2 (GT 3 yazmıştınız)

Teknik kısımlara hakim değilim, ben sadece kullanıcı deneyimi olarak bilgilendirmek amacıyla yorum yaptım. Bir daha telefon alacak olsam Xiaomi ve türevlerini hayatta almam. En kötü gider A34 veya A54 alırım daha iyi.
Peki hangi Xiaomi cihazlarlar kullanıcı deneyimi yaşadınız? Bahsettiğiniz cihazların oyun özelinde X6 Pro ile rekabet edebilme şansı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı