20 bin TL elektrikli scooter önerisi

• Konuyu başlatan T.t
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 635
Vallahi hocam direk sıfır alırsanız sorun olmaz da onlara galiba plaka takılıyormuş artık doğru mudur?

Gerçekten adam yokuş çıkmam gerekiyor dedi ve siz 007 mi önerdiniz? Lütfen bilmediğiniz konularda konuşmayın. 20 bin TL bütçen varsa 2.el 012x Plus bakmak zorundasın. alınıp kullanılmayan temiz cihaz çok fazla var.

Ha 2.el gorilla da bakabilirsin ama f/p olarak her türlü 012x plus. O fiyat bandında 0 ürün zor gibi.

Gerçekten adam yokuş çıkmam gerekiyor dedi ve siz 007 mi önerdiniz? Lütfen bilmediğiniz konularda konuşmayın. 20 bin TL bütçen varsa 2.el 012X Plus bakmak zorundasın. Alınıp kullanılmayan temiz cihaz çok fazla var.

Ha 2.el gorilla da bakabilirsin ama F/P olarak her türlü 012X Plus. O fiyat bandında 0 ürün zor gibi.

Hocam rahatsız ediyorum bir şey soracağım 20 30 bin arası bütçem var.

Ben ihtiyaç için değil keyfe keder hafta sonları sürebileceğim bir alet alıyorum ama markalar hakkkında hiç bilgim yok.

Onvo'yu çok kötülüyorlar değerlerini vermiyor sakın almayın diye. Çok ön yargılıyım o yüzden.

Benim ihtiyacım söyle bulundugum bölgede yollar iyi değil süspansıyonlu boyle konforlu sürüş veren bir makine arıyorum. Kaldırım taşı var çoğu caddemizde.

Bir de dayanıklı başımı ağrıtmasın uzun zaman kullanayım. Bir arıza durumunda servisi olsun ya da tamir ettirebileyim.

Hız menzil falan çok takılmıyorum standartlarda olsun yeterli.

Ne alabilirim sizce.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı